AutoGlanz ScreenShot - koncentrát do vody do ostrekovačov

Kód: 1802/500
€16,49 –24 %
B466301D 0347 414E BBE1 33CEFE5DDA49 720x
€16,49 –24 % €12,37 / ks €10,31 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Screenshot je ultra vysoko koncentrovaný koncentrát kvapaliny do ostrekovačov, ktorý vám pomôže udržať vaše čelné sklo čisté po celý rok. Je super účinný proti cestnej špine v zime, ako aj hmyzu v lete.

Nepoškodzuje tesnenie na oknách a je bezpečný ku všetkým tesneniam. Zo 100 ml koncentrátu získate až 5L hotovej kvapaliny do odstrekovačov.

Je bezpečný ho používať v zime pri vyšších koncentráciách!, dbajte na to, aby nezamrzol.

Keď chcete urobiť malý krok navyše.

Kvapalina do ostrekovačov je zvyčajne dobré len na jednu vec. A to, aby boli vaše okná „primerane“ čisté. Ale potom je takmer všetko zlé na tradičných kvapalinách do ostrekovačov. Mastia a väčšina z nich v skutočnosti nie je dobrá pre váš lak, ako aj pre vonkajšie plasty a tesnenia.

Videli sme, že gumové lišty na 2-mesačnom aute zbeleli v dôsledku kvapaliny do ostrekovačov. Takže... Preto je dobré uprednostniť aj niečo také jednoduché, ako je dobrá kvapalina do ostrekovačov, ak vám na vašom automobile záleží.

AutoGlanz Screenshot je všetko, čo vaša bežná kvapalina do odstrekovačov nie je.

  • Je bezpečná pre lak a všetky tesnenia.
  • Nepoškodzuje vopred aplikované tekuté stierače.
  • A cena, ktorú zaplatíte, nemusí byť vyššia ako bežné umývanie obrazovky na čerpacej stanici – tak na čo ešte čakáte?
  • Možno použiť v lete aj v zime.

Screenshot je možné použiť v lete aj v zime. V lete sa môžete uspokojiť s koncentráciou cca 100 ml na. 5 litrov vody. V zime ho zrieďte v pomere 1:5 - aby bol mrazuvzdorný do mínus 10 stupňov Celzia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.