Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Infinity Wax Liquid Fire - odstraňovač vzdušnej hrdze

Kód: 3694/501
€77,99 –30 %
infinity wax liquid fire
€77,99 –30 % €54,59 / ks €45,49 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Liquid Fire Bleeding Fallout Remover je pH neutrálny čistič kolies a odstraňovač vzdušnej hrdze, ktorý reaguje s časticami železa a mení sa na tmamo-fialovú farbu pri reakcii s kontamináciou. Odstráni zakorenenú špinu, brzdový prach zo všetkých lakovaných a nenalakovaných povrchov bez rizika poškodenia 

Liquid Fire obsahuje vôňu neutralizujúcu zápach, ktorá zabíja pach „zhnitého vajíčka“ bežný u podobných prípravkov na trhu a nahradil ho jemnou čerešňovou vôňou. V prípade čistenia kolies nastriekajte a štetcom rozotrite po povrchu, kým prípravok sa nezačne sfarbovať do tmavofialova. Následne opláchnite povrch tlakom vody. Opakujte, kým Liquid Fire prestane tmavo-fialovieť na povrchu, čo zaručí, že povrch už nemá žiadne nánosy vzdušnej hrdze.

V prípade, že chcete dekontaminovať lak od vzdušnej hrdze, nastriekajte prípravok po celom obvode a po zmene farby prípravku opláchnite tlakom vody.

Návod na použitie:

Liquid Fire aplikujte na suché disky alebo lakované časti automobilu. Liquid Fire rýchlo začne indikovať prítomnosť akéhokoľvek znečistenia  vzdušnej hrdze tým, že zmení farbu na tmavo-fialovieť. Vyhnite sa použitiu na priamom slnku, pretože to spôsobí rýchle vyschnutie prípravku. Vždy dávajte veľký pozor na oblasť, na ktorej pracujete, a nechajte Liquid Fire pôsobiť bez toho, aby zaschol na karosérii alebo disku. V prípade čistenia kolies nastriekajte a štetcom rozotrite po povrchu, kým prípravok nezačne byť tmavofialový, potom opláchnite tlakom vody

Bezpečnostné informácie:

Iba na použitie na disky a karosériu automobilu. Nepoužívajte na wrap fóliách, plasti-dipe alebo matnom laku. Používajte iba na lakovaných diskoc a vyhnite sa chrómovaným, lešteným kovovým povrchom. Neaplikujte na kovové alebo plastové lišty automobilu. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 27.9.2022
Jednoduchá práca, veľmi pekne vidno výsledok aj na tmavom laku po celom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.