Infinity Wax Power Foam Snowfoam - aktívna pena

Kód: 3793/500
€12,99 –30 %
infinity wax powerfoam snow foam
€12,99 –30 % €9,09 / ks €7,58 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Snow foam je aktívna pena ktorá je mimoriadne účinná a súčasne bezpečná pre všetky ochranné povlaky. Je určená na predumývanie (odstránenie ťažkých a tvrdých nánosov). Prípravok je potrebné aplikovať cez penový napeňovač, vďaka čomu sa vytvorí hrubá pena a maximalizuje sa tak možný účinok. Pena dobre rozpúšťa nečistoty, odmasťuje a pripravuje povrch na ďalšie umytie. Je vysoko koncentrovaná, je možné ju riediť až do úrovne 1:50 so zachovaným efektívnosti. 

Riedenie: 

  • Pravidelná údržba: 1:50
  • Silné znečistenie: 1:10

Návod na použitie: 

  • Pred použitím prípravok správne narieďte podľa potreby. 
  • Naneste penu rovnomerne na povrch vozidla a nechajte pôsobiť po dobu 3 až 5 minút. 
  • Následne dôkladne opláchnite tlakom vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.