Infinity Wax Rubber and Plastics Wax - tuhý vosk na vonkajšie plasty a gumové tesnenia

Kód: 3904/200
€22,99 –30 %
infinity wax rubber wax gummi kunststoffpflegewachs 200g 1800x1800
€22,99 –30 % €16,09 / ks €13,41 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento jedinečný impregnátor pneumatík a vonkajších plastov je jediným voskom na trhu navrhnutým špeciálne pre plastové a gumené povrchy. Hľadáte rýchlu a jednoduchú aplikáciu, ktorá vydrží niekoľko týždňov? Infinity Wax Rubber & Plastic vosk Vám poskytne dlhotrvajúci prirodzený povrch, ktorý odpudzuje vodu a nečistoty rovnako ako tradičné vosky určené pre lakované povrchy. Jedinečné zloženie vosku formulované Si02 je mäkké a ľahko sa rozotiera, stačí naniesť tenkú vrstvu a nechať vytvrdnúť, maximálna doba vytvrdnutia 15 minút. Pri tomto vosku nie je potrebné odstraňovať prebytočné zvyšky. 

Návod na použitie:

  • Pred použitím vosku dôkladne vyčistite povrch.
  • Aplikujte súvislú vrstvu vosku penovým aplikátorom a nechajte vytvrdnúť po dobu 10 až 15 minút.
  • Prípadný prebytok prípravok odstráňte mikrovláknovou utierkou.

Vlastnosti:

  • Jednoduchý na použitie.
  • Skvelé hydrofóbne vlastnosti.
  • Prirodzený vzhľad.
  • Nie je škodlivý pre ľudské zdravie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.