Infinity Wax Turbo6 Cream Sealant - sealant na báze karnauby a SiO2

Kód: 3664/250
€22,99 –30 %
infinity wax turbo6 sio2 carnauba versiegelung 250ml 1800x1800
€22,99 –30 % €16,09 / ks €13,41 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Turbo6 je ľahko použiteľný krémový sealant na vodnej báze obsahujúci vylepšený polymerový vzorec SiO2, ktorý vytvára lakovaným častiam automobilu hladký a predovšetkým lesklý povrch. Vyplňuje menšie nedokonalosti laku a taktiež poskytuje ochrannú vrstvu, ktorá chráni povrch približne po dobu 6 mesiacov.

Návod na použitie:

Aplikácia ručne:

  • Naneste 2 alebo 3 kvapky prípravku veľkosti hrášku sna mäkký penový alebo mikrovláknový aplikátor a naneste ho do niekoľkých častí lakovaného dielu, Začnite prípravok krúživými pohybmi rozotrierať po laku až kým nebude úplne panel pokrytý tenkou vrstvou. Nechajte ho približne 5 minút vytvrdnúť a následne čistou a predovšetkým suchou mikrovláknovou utierkou rozleštite do vysokého lesku.

Aplikácia pomocou leštičky:  

  • Vezmite si čo najmäkší pad a jedenkrát streknite naň vodou a následne naneste 3 hrachové kvapky prípravku. Na leštičke nastavte najmenšiu rýchlosť a jemne aplikujte na diel v prekrývajúcich sa priamych líniách, a to bez akéhokoľvek prítlaku na leštičku. Následne nechajte približne 5 minút vytvrdnúť a následne čistou a predovšetkým suchou mikrovláknovou utierkou rozleštite do vysokého lesku.

Bezpečnostné informácie:

Turbo6 používajte iba na lakované časti automobilu. Zabráňte kontaktu s gumou a plastom. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte Turbo6 v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri použití Turbo6 dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.