Liquid Elements Hydrolice Ceramic Refresher Shampoo - kyslý šampón na obnovu keramických povlakov

Kód: 7771/100
€15,89 –20 %
Bez názvu (750 × 750 px) 2023 08 30T154915.342
€15,89 –20 % €12,71 / ks €10,59 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrolice Ceramic Refresh šampón je najnovším prírastkom do série Liquid Elements Professional a ponúka prelomové riešenie pre starostlivosť a údržbu keramických povlakov. Tento kyslý šampón, vyvinutý tak, aby bez námahy odstraňoval aj tie najodolnejšie nečistoty, škvrny od vápniku a vodné škvrny na keramických povlakoch, stanovuje nové štandardy v čistení automobilov ochránených keramickým povlakom.

Odstraňovanie ťažkých nečistôt: Či už ide o odolnú cestnú špinu, zvyšky hmyzu alebo decht, šampón Hydrolice Ceramic Refresh účinne rozpúšťa nečistoty, ktoré sa nahromadili na keramickom povrchu.

Vodné usadeniny, ktoré sa vytvorili na povrchu laku v dôsledku vodných škvŕn, sa jemne, ale dôkladne odstránia. Tým sa zabráni dlhodobému narušeniu, či poškodzovaniu vlastností keramického povlaku  a zabezpečí sa bezchybný, no predovšetkým čistý vzhľad.

Vodné škvrny môžu výrazne ovplyvniť vzhľad povrchu automobilu. Kyslý šampón je určený na odstránenie týchto škvŕn pri zachovaní celistvosti keramického povlaku.

Zmiešajte 50ml šampónu Hydrolice Ceremic Refresh s 10 l vody a tradičným spôsobom umyte automobil. Uvoľňuje nečistoty a usadeniny, ktoré sa potom dajú ľahko opláchnuť.

Doprajte svojmu keramickému povlaku tú najlepšiu starostlivosť s šampónom Hydrolice Ceramic Refresh a zachovajte pôsobivý lesk vášho automobilu. Objavte nový rozmer čistenia a starostlivosti o keramické povlaky s týmto inovatívnym kyslým šampónom zo série Liquid Elements Professional.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bol raz jeden ...

Všetko to začalo dlhými dodacími lehotami a nízkou kvalitou - ale to Sebastian Schäfer nechcel pre prípravky tretích strán od svojho dodávateľa. Urobil teda to, čo mal: využil svoje znalosti z fyziky, vytvoril si vlastné prípravky a vytvoril vlastnú značku - Liquid Elements!

Liquid Elements je nezávislá značka spoločnosti Area52 GmbH, ktorá sa prostredníctvom úzkej spolupráce s našimi zákazníkmi etablovala ako silná komunitná značka. Tu máme možnosť v spolupráci s našou komunitou #TeamLE neustále zlepšovať a rozširovať rozmanitosť produktov a konkrétne reagovať na požiadavky. Ale prečo vám to hovoríme? Chcete určite vedieť ...

... Prečo zvoliť práve Liquid Elements?

Je to veľmi jednoduché: Naša výroba a vývoj v Nemecku prináša určité výhody aj pre zákazníkov a predajcov, pretože to z nás robí predovšetkým jednu vec - nezávislosť. To nám umožňuje pracovať oveľa flexibilnejšie, presnejšie a inovatívnejšie, čo nám umožňuje ušetriť vysoké náklady. Navyše ako tím máme na naše produkty určité požiadavky, ktoré chceme splniť a za ktoré každý deň dávame 100%.

Prečo je pre vás Liquid Elements značkou starostlivosti o auto:

  • Silná blízkosť k zákazníkom: Naši priaznivci môžu komunikovať návrhy a požiadavky priamo s oddelením vývoja.
  • Atraktívne ceny: Chceme ponúkať produkty najvyššej kvality za najnižšie ceny.
  • Nepretržitá optimalizácia: Najnovšie suroviny a kompozície sa neustále skúmajú.
  • Zážitok z vône: S našimi dobre voňajúcimi prípravkami je umývanie automobilu jednoducho dvakrát zábavnejšie.
  • Široké portfólio produktov: utierky z mikrovlákna, čistiace prípravky, sealanty, leštičky, leštiace pady, keramické ochrany a mnoho ďalšieho.

Stále nie ste úplne presvedčení? Potom dávajte pozor: Pretože to je ...

... naša filozofia

V spoločnosti Liquid Elements chceme s našimi zákazníkmi spolupracovať na vývoji prípravkov pre starostlivosť o automobil, ktorým každý rozumie: zákazníkmi pre zákazníkov. Preto máme v práci veľa vášne a zábavy. Spoločne chceme dosiahnuť zmenu, a preto sa nikdy neprestávame rozvíjať.

Napriek tomu, že sme ako spoločnosť výrazne rástli, najmä v posledných rokoch, neberieme nič ako samozrejmosť. Vždy musíme čeliť novým výzvam - pretože nič v živote nie je jednoduché! Ako tím sa vždy riadime jednou hlavnou zásadou ...

... Myšlienky premieňame na úspech

Náš tím teraz obsahuje viac ako 20 zamestnancov, ktorí pre vás robia každý deň maximum! Sme tu pre vás od vývoja cez výrobu až po expedíciu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.