P&S Brake Buster Acid Free Wheel Cleaner - čistič diskov bez obsahu kyselín

Kód: 4590/500 4590/3800 Zvoľte variant
€14,99 / ks €35,99 / ks od €14,99 / ks €12,49 bez DPH €29,99 bez DPH od €12,49 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

P&S Brake Buster Non acid Wheel cleaner- čistič diskov vám pomôže veľmi bezpečne a jednoducho vyčistiť kompletne kolesá automobilu- disky, pneumatiky a aj podbehy. Budete veľmi prekvapení, ako tento prípravok veľmi rýchlo odstráni brzdové nečistoty, cestné nánosy z lakovaných, chrómových, lakovaných a iných jemných povrchov diskov kolies. Jednoducho umyte povrch diskov so studenou vodou a potom nastriekajte Brake Duster na povrch a opláchnite. Je to veľmi jednoduché. Zloženie tohto prípravku zabezpečí, že sa udrží na aplikovanom povrchu a bezpečne, spoľahlivo odstráni všetky nanesené nečistoty. Pri väčšom druhu znečistenia sa odporúča nechať pôsobiť tento čistič a potom ho zapracovať so štetcom, či jemnou kefkou. Po ukončení tejto činnosti tak budete mať nielen vyčistené disky kolies, ale budú zároveň aj ochránené. Tento produkt Brake Duster obsahuje inhibítory korózie, ktoré vytvárajú ochrannú vrstvu na diskoch kolies a chránia kolesá pred budúcou možnou koróziou. Používaním Brake  Buster Non acid Wheel cleaner- čističa pre disky sa veľmi rýchlo zbavíte ich nečistôt!

Charakteristika prípravku:

  • Zabezpečuje profesionálne čisté a lesklé disky prvotriednej kvality
  • Dokáže odstrániť aj náročnejšie druhy znečistenia spôsobené brzdovým nánosom
  • Je bezpečný a veľmi účinný, bez obsahu kyselín

Bezpečne odstraňuje usadený brzdový prach, oleje, znečistenia, fľaky a miernu koróziu z prvotriednych diskov bez toho, aby došlo k poškodeniu jemného povrchu diskov kolies. Brake Buster je profesionálny prvotriedny prípravok na čistenie, ktorý  sa udrží na povrchu diskov kolies a zároveň preniká do usadených nečistôt, ktoré úspešne odstraňuje a disk kolesa tak zostane vyčistený od všetkých usadených nečistôt. Brake Duster vytvára osobitnú špeciálnu ochrannú vrstvu, ktorá je zložená z inhibítorov korózie, čím dochádza k celkovej ochrane kolies pred  účinkami budúcej korózie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prípravky od amerického výrobcu P&S patria medzi najpoužívanejšie v sektore profesionálnych detailov. Dokonca aj majster detailer Renny Doyle podporil tieto príprakvy! Renny dokonca spolupracoval s P&S na celom rade prípravkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby posunuli výsledky profesionálneho detailistu na vyššiu úroveň! S takými pôsobivými oceneniami, ako sú tieto, sa môžete staviť, že tieto súpravy dokážu skutočne ovplyvniť vaše výsledky v detailoch!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.