Flat Wheel Brush - plochá kefa na čistenie diskov, ktorá vyniká svojou jedinečnou mäkkosťou a účinnosťou

Kód: 4830/MOD
€9,99 / ks €8,33 bez DPH
Predaj ukončený
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa je vzhľadom na svoje veľmi jemné zloženie určená na čistenie lakovaných diskov.

Vzhľadom na to, že kefa neobsahuje vo svojom vnútri žiadne oceľové (kovové časti), preto nevzniká riziko vytvorenia škrabancov počas používania. Navyše, ďalšou výhodou tejto kefy je flexibilný penový úchyt, ktorý zaručuje dostatočne vhodné zovretie a udržanie kefy so suchou ale aj mokrou rukou. Môžete ju vyskúšať s použitím šampónu AutoGlanz Hoops.

Skúste si predstaviť.....

.. vašu dlaň, jemnú a účinnú ako mäkké mikrovlákno, ktorá by predstavovala povrch tejto čistiacej kefy - asi v tomto slova zmysle, v hrubých obrysoch je možno jednoducho, v skratke charakterizovať túto čistiacu kefu. Jej účinky možno prirovnať k najšetrnejšiemu druhu čistenia a jej  mikrovlákna dokážu veľmi účinne absorbovať vodu alebo čistiace činidlá. Táto čistiaca kefa je ideálna pre používanie so šampónom, určeným na čistenie diskov.

Dôležitým faktorom tejto čistiacej kefy je ten, že má väčšie výhody než iné čistiace kefy, ktoré sú zložené z nylonového materiálu. Hoci nylonové čistiace kefy majú vysokú abrazívnu schopnosť, nie sú však šetrné v porovnaní s našou čistiacou kefou na disky. Nejedná sa iba o rozdielnosť v čistiacej schopnosti, ale aj optimálnu vhodnosť použitia pre tých, čo vykonávajú čistenie diskov. Čiže, jednoducho pre vás, ktorí čistíte disky na frekventovanej báze a potrebujete čistiacu kefu, ktorá sa bude účinne ale aj jemne dotýkať čisteného povrchu diskov.

Penový úchyt 

Rúčka pre uchytenie kefy je zložená z mäkkého penového materiálu a má na jej konci otvor. Týmto je dokonale zabezpečené pevné uchytenie nielen suchými ale aj mokrými rukami. Naviac, otvor na konci rúčky umožňuje zavesiť čistiacu kefu, aby sa mohla po použití vysušiť.

Rovnaký penový materiál sa nachádza aj pozdĺž čistiacej kefy z ochranného hľadiska, aby nedochádzalo k prudkým nárazom ruky pri čistení diskov.

Použitie:

Používajte čistiacu kefu s prípravkami Alkalloy, Primo, Blood Tonic alebo Hoops.

Po použití - dokonale opláchnite, aby ste ju zbavili chemických látok. Vytlačte vodu z mikrovláknového materiálu a zavesenú ju nechajte vysušiť.

Dĺžka kefy: 44cm

Ďlžka mikrovláknovej časti: 22cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.