Vážení zákazníci, Dovolujeme si Vás upozorniť, že dňa 28.05.2024 bude náš e-shop nedostupný z dôvodu plánovanej odstávky elekriky v čase 07:00 - 18:00 Z toho dôvodu objednávky prijaté maximálne do 06:30 ráno budú odoslané v ten istý deň, zvyšné objednávky v Stredu. Ďakujeme vopred za vaše pochopenie Andyhoauto s.r.o.

AutoGlanz Bucket set - vedro so separátorom nečistôt a vekom

Kód: 6984
€22,99 / ks €19,16 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Clear View Washbucket je našou odpoveďou na to najlepšie umývacie vedro. Umývacie vedro je vyrobené z 3 mm hrubého plastu so zosilnenou hornou časťou, čo z neho robí možno najpevnejšie špecializované vedro. Umývacie vedro je priehľadné, takže sa môžete pozerať a vidieť obsah vedra. Super cool funkcia, takže budete mať prehľad o tom, koľko nečistôt sa nahromadí vo vedre. Vedro má objem 20 litrov a funguje podľa medzinárodných noriem.

Musíte ho vlastniť!

Bežne sú umývacie vedrá dostupné v rôznych farbách, veľkostiach a typoch. Ale naším názorom je, priehľadné umývacie vedro je najlepšie. A prečo je to taký dobrý nápad? Pretože tu máte naozaj šancu mať na očiach, kedy potrebujete vymeniť vodu vo vedre. Ak sa voda zakalí, nemáte to ako zistiť vo farebnom vedre. Pretože akonáhle máte v hornej časti vedra penovú vrstvu, nemôžete vidieť, ako voda vo vedre skutočne vyzerá. Na rozdiel od transparentného vedra to môžete sledovať - a včas vymeniť vodu. Vďaka tomu je proces umývania oveľa bezpečnejší. Odporúčame umývací spôsob s 2 vedrami. Tj. máte umývacie vedro na šampón, ako aj vedro na oplach. Použitím tohto spôsobu umývania znižujete riziko, že sa nečistoty, ktoré sa zmyjú autom, naberú späť na lak. V dôsledku toho je menej pravdepodobné, že si poškriabete lak pod umývaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Vedrá, separátory
Hmotnosť: 0.7 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.