Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

AutoGlanz Valet+ Fallout remover 2.0 - silný koncentrovaný odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov

Kód: 3295/100 3295/500 Zvoľte variant
€7,80 / ks €28,95 / ks od €7,80 / ks €6,50 bez DPH €24,13 bez DPH od €6,50 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Po prvýkrát v rámci tohto prehľadu ponúka naša spoločnosť AutoGlanz koncentrovanú formu odstraňovača náletovej hrdze a čističa diskov. Tento odstraňovač náletovej hrdze môže byť, ako len veľmi máloktoré produkty zriedený v pomere 1:1- čiže napr. 5 litrov vytvorí až 10 litrov zriedeného roztoku, ak sa preto rozhodnete. Vo svojej nezriedenej koncentrovanej forme je tento odstraňovač náletovej hrdze veľmi účinný  a budete môcť rýchlo a bezpečne odstrániť zapečené kovové častice na lakovaných plochách, plastových častiach a diskoch. Táto charakteristika nášho produktu je veľmi dôležitá v procese prípravy lakovaných plôch pre ďalšiu údržbovú starostlivosť. Tiež, ako uvidíte pri jeho použití, tento prípravok zmení svoje zafarbenie, ktoré je prirodzene v poriadku.

Mohutná účinnosť a preto sa môže riediť.......

Iba veľmi málo výrobcov takéhoto druhu produktov uvádza, že produkt sa môže riediť. Nevieme, z akých dôvodov to väčšinou neuvádzajú - možno z hľadiska vidiny väčšieho profitu pri predaji väčšieho množstva produktov. Podľa nášho názoru je skvelé, keď spoločnosť AutoGlanz  uvádza pri svojom produkte pre odstraňovanie náletovej hrdze nasledujúce vyjadrenia : " Pri použití tohto prípravku je potrebný iba mierny stupeň starostlivosti a teda môžete ušetriť na jeho množstve a prípravok použiť zriedený - pričom dosiahnete ešte stále vždy vynikajúce výsledky finálneho zakončenia. Tento prípravok vám potenciálne poskytne dvakrát viac účinkov než ostatné produkty,  pri ktorých sa uvádza, že by sa nemali riediť.

Čistič kolies

Fallout Remover - čistič náletovej hrdze obsahuje isté množstvo čistiacich zložiek, ktoré sú tiež vynikajúcim prostriedkom na čistenie diskov. Mnoho čistiacich prípravkov typu odstraňovača náletovej hrdze sú vhodné iba na odstraňovanie kovových častíc znečistenia a nie na odstránenie celého znečistenia.  Aj z tohto hľadiska má náš odstraňovač náletovej hrdze výhody nad ostatnými.

Spoločnosť AutoGlanz má prípravky Fallout Remover - Odstraňovač náletovej hrdze a produkt Wheel Degreaser- na odmasťovanie kolies. Pre veľmi znečistené vonkajšie disky odporúčame začať s použitím  Wheel Degreaser -odmasťovač kolies a potom následne použiť Fallout Remover - odstraňovač náletovej hrdze. Dosiahnete týmto svoj cieľ- najdokonalejšie vyčistené diskov!

Charakteristika.:

  • Mimoriadne účinný
  • Môže sa bezpečne používať na všetky druhy diskov
  • Je koncentrovaný a môže sa riediť v pomere 1:1
  • Vytvára penu a  má vynikajúcu priľnavosť na povrchu.

Riedenie: možné riediť až do 1:6

Návod na použitie:

  1. Očistite povrch od voľných nečistôt.
  2. Dôkladne pretrepte obsahom nádoby.
  3. Nastriekajte prípravok na určené miesto.
  4. Počkajte niekoľko minút (maximálne 10 minút).
  5. Opláchnite silným tlakom vody. 

Poznámka ku prípravku:

Tento produkt je najúčinnejší, keď sa používa na suché povrchy.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
R Avatar autora | 1.11.2023
Velmi dobrý a účinný za málo peňazí.TOP!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.