AutoGlanz Valet+ Fallout remover - koncentrovaný odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov

Kód: 3295/100 3295/500 Zvoľte variant
Novinka
Značka: AutoGlanz
€6,95 / ks €28,95 / ks od €6,95 / ks €5,79 bez DPH €24,13 bez DPH od €5,79 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.9.2021 - Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Po prvýkrát v rámci tohto prehľadu ponúka naša spoločnosť AutoGlanz koncentrovanú formu odstraňovača náletovej hrdze a čističa diskov. Tento odstraňovač náletovej hrdze môže byť, ako len veľmi máloktoré produkty zriedený v pomere 1:1- čiže napr. 5 litrov vytvorí až 10 litrov zriedeného roztoku, ak sa preto rozhodnete. Vo svojej nezriedenej koncentrovanej forme je tento odstraňovač náletovej hrdze veľmi účinný  a budete môcť rýchlo a bezpečne odstrániť zapečené kovové častice na lakovaných plochách, plastových častiach a diskoch. Táto charakteristika nášho produktu je veľmi dôležitá v procese prípravy lakovaných plôch pre ďalšiu údržbovú starostlivosť. Tiež, ako uvidíte pri jeho použití, tento prípravok zmení svoje zafarbenie, ktoré je prirodzene v poriadku.

Mohutná účinnosť a preto sa môže riediť.......

Iba veľmi málo výrobcov takéhoto druhu produktov uvádza, že produkt sa môže riediť. Nevieme, z akých dôvodov to väčšinou neuvádzajú - možno z hľadiska vidiny väčšieho profitu pri predaji väčšieho množstva produktov. Podľa nášho názoru je skvelé, keď spoločnosť AutoGlanz  uvádza pri svojom produkte pre odstraňovanie náletovej hrdze nasledujúce vyjadrenia : " Pri použití tohto prípravku je potrebný iba mierny stupeň starostlivosti a teda môžete ušetriť na jeho množstve a prípravok použiť zriedený - pričom dosiahnete ešte stále vždy vynikajúce výsledky finálneho zakončenia. Tento prípravok vám potenciálne poskytne dvakrát viac účinkov než ostatné produkty,  pri ktorých sa uvádza, že by sa nemali riediť.

Čistič kolies

Fallout Remover - čistič náletovej hrdze obsahuje isté množstvo čistiacich zložiek, ktoré sú tiež vynikajúcim prostriedkom na čistenie diskov. Mnoho čistiacich prípravkov typu odstraňovača náletovej hrdze sú vhodné iba na odstraňovanie kovových častíc znečistenia a nie na odstránenie celého znečistenia.  Aj z tohto hľadiska má náš odstraňovač náletovej hrdze výhody nad ostatnými.

Spoločnosť AutoGlanz má prípravky Fallout Remover - Odstraňovač náletovej hrdze a produkt Wheel Degreaser- na odmasťovanie kolies. Pre veľmi znečistené vonkajšie disky odporúčame začať s použitím  Wheel Degreaser -odmasťovač kolies a potom následne použiť Fallout Remover - odstraňovač náletovej hrdze. Dosiahnete týmto svoj cieľ- najdokonalejšie vyčistené diskov!

Charakteristika.:

  • Mimoriadne účinný
  • Môže sa bezpečne používať na všetky druhy diskov
  • Je koncentrovaný a môže sa riediť v pomere 1:1
  • Vytvára penu a  má vynikajúcu priľnavosť na povrchu.

Návod na použitie:

  1. Očistite povrch od voľných nečistôt.
  2. Dôkladne pretrepte obsahom nádoby.
  3. Nastriekajte prípravok na určené miesto.
  4. Počkajte niekoľko minút (maximálne 10 minút).
  5. Opláchnite silným tlakom vody. 

Poznámka ku prípravku:

Tento produkt je najúčinnejší, keď sa používa na suché povrchy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.