P&S Iron Buster - odstraňovač vzdušnej hrdze

Kód: 4956/473
Novinka
Značka: P&S
€16,99 / ks €14,16 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
2.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

P&S Iron Buster- je prípravok pre odstránenie usadených železitých častíc, ktorý neobsahuje žiadne kyseliny, môže sa bezpečne používať na všetky druhy diskov a lakovaných plôch automobilu. Má nevýraznú vôňu, je rýchlo účinný a dochádza k zmene jeho farby, má neutrálnu hodnotu pH.

Charakteristika:

  • neobsahuje žiadne kyseliny
  • je bezpečný pre používanie pre všetky druhy diskov a lakovaných plôch automobilu
  • má nevýraznú vôňu
  • dochádza k zmene sfarbenia

P&S Iron Buster - pre dekontamináciu diskov a lakovaných plôch automobilov je rýchlo účinný prípravok, mení sfarbenie a má neutrálnu hodnotu pH. Je určený na bezpečné rozpúšťanie železitých častí usadených na diskoch alebo lakovaných plôch automobilov. Tento prípravok bezpečne a účinne odstráni usadené železité častice ale aj ostatné druhy znečistenia z diskov a farbených lakovaných plôch. Po jeho použití dochádza k rýchlej zmene sfarbenia do purpurovej farby, kedy dochádza k odstráneniu železitých častíc z čisteného povrchu.

Pri používaní na lakovaných plochách – umyte a vysušte povrch pred použitím tohto prípravku, aby sa dosiahla maximálna účinnosť. Pri používaní na diskoch – nie je potrebné ich pred-umytie. Na pripravený povrch lakovaných plôch alebo diskov nastriekajte primerané množstvo prípravku P&S Iron Buster. Nechajte pôsobiť 2 až 5 minút. Nenechajte tento prípravok úplne vyschnúť na povrchu. Dôkladne opláchnite tlakom vody. V prípade potreby opakujte postup.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prípravky od amerického výrobcu P&S patria medzi najpoužívanejšie v sektore profesionálnych detailov. Dokonca aj majster detailer Renny Doyle podporil tieto príprakvy! Renny dokonca spolupracoval s P&S na celom rade prípravkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby posunuli výsledky profesionálneho detailistu na vyššiu úroveň! S takými pôsobivými oceneniami, ako sú tieto, sa môžete staviť, že tieto súpravy dokážu skutočne ovplyvniť vaše výsledky v detailoch!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.