Vážení zákazníci, Dovolujeme si Vás upozorniť, že dňa 28.05.2024 bude náš e-shop nedostupný z dôvodu plánovanej odstávky elekriky v čase 07:00 - 18:00 Z toho dôvodu objednávky prijaté maximálne do 06:30 ráno budú odoslané v ten istý deň, zvyšné objednávky v Stredu. Ďakujeme vopred za vaše pochopenie Andyhoauto s.r.o.

AutoGlanz Valet+ Truck Wash - prípravok na umývanie nákladných automobilov

Kód: 3289/100 3289/500 Zvoľte variant
€6,98 / ks €11,50 / ks od €6,98 / ks €5,82 bez DPH €9,58 bez DPH od €5,82 bez DPH
Skladom (2 ks) Očakávame do 7, max 14 dní Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.5.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Truck Wash - je veľmi účinný penový alkalický prípravok na predumývanie veľkých nákladných vozidiel, ktoré sú veľmi znečistené. Tento prípravok má vynikajúce odmasťujúce účinky a veľmi účinne odstraňuje znečisťujúce nánosy z vozoviek, oleje a mastnoty. Je ideálnym pre veľké čistenia nákladných vozidiel, dodávok alebo ťahačov. Formuluje aktívnu penu a preto sa môže použiť v mechanickom alebo za pomoci ručného napeňovaču. Môže sa tiež zmiešať v automatickom dávkovacom systéme na horúcu alebo studenú vodu. 

Vynikajúce intenzívne predumývanie:

Truck Wash nepatrí medzi bežné prípravkou s neutrálnou hodnotou pH, ktoré sú určené na  predumývanie. Tento má veľmi vysokú hodnotu pH, ktorá súvisí iba s jedným cieľom - preniknúť dôsledne do hĺbky. Z tohto dôvodu nie je tento prípravok vhodný na bežné údržbové umývanie áut, ale iba na používanie na veľmi znečistených povrchoch, kde sa vyžaduje mimoriadne silne účinný prípravok, ktorý rýchlo preniká do hĺbky. Pri správnom zriedenom pomere má tento prípravok vynikajúcu schopnosť rozpustiť oleje, mastnoty a všetky druhy nánosového cestného znečistenia!

Tento prípravok je v opačnom protiklade s ostatnými prípravkami pre odstraňovanie nánosov, spôsobených pri jazde na vozovke (odstraňovače typu TFR – Trafic Film Remover) a môže byť použitý cez mechanický/ručný napeňovač a s automatickým dávkovacím systémom so studenou alebo horúcou vodou a pod, a môže sa aplikovať ako pena, čím sa zvyšuje jeho účinnosť. Pri správnom pomere zriedenia má tento prírpavok silnejšie účinky - ale napriek tomu bude stále bezpečný pre používanie. Bezpečný pre používanie na všetky exteriérové  povrchy.

Prípravok sa odporúča použiť na:

  • Čistenie nákladných áut
  • Čistenie poľnohospodárskych strojov
  • Čistenie priemyselných strojov, bagrov, žeriavov a pod.
  • Čistenie znečistených priestorov v oblasti motora

Riedenie:

Mechanický napeňovač: V závislosti na vodnom tlakovom zariadení v miestnych podmienkach. Začnite s pomerom riedenia 1:5 a rieďte podľa potreby.

Ručný napeňovač: Pomer riedenia: až do úrovne  1:500

Automatický dávkovací systém : pomer riedenia:  1 %

Návod na použitie:

  1. Narieďte prípravok podľa odporúčania.
  2. Naneste rovnomerne za pomoci tlakového alebo ručného napeňovača.
  3. Nechajte pôsobiť krátky čas, dbajte na to aby prípravok nezaschol na povrchu.
  4. Dôkladne opláchnite tlakom vody.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.