AutoGlanz Purge - prípravok na odstraňovanie škvŕn od vodného kameňa

Kód: 4716/500 4716/501 Zvoľte variant
€9,99 / ks €49,99 / ks od €9,99 / ks €8,33 bez DPH €41,66 bez DPH od €8,33 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AutoGlanz Purge rozpúšťa škvrny od vodného kameňa a nahromadené minerály, ktoré sa usadzujú na lakovaných a sklenených plochách automobilu. Prípravok AutoGlanz Purge je mimoriadne účinný odstraňovač škvŕn od vodného kameňa, ale môže sa používať aj na preventívne čistenie lakovaných plôch od nahromadených minerálov, ktoré oslabujú lesk laku a znižujú jeho samočistiacu schopnosť. Môže sa použiť na lakované plochy, plasty a sklenené plochy.

Tvrdá a minerálna voda

Dažďová a tvrdá voda obsahujú zvyšky kyselín, kovov, minerálov, ktoré sa hromadia na lakovanom vonkajšom povrchu automobilu potom, keď voda vyschne. Všetky tieto minerály sa môžu usadiť v lakovaných plochách a spôsobiť poškodenie. Postupom času potom lakované plochy strácajú lesk, pretože sú prekryté týmto nánosom.

K prekrytiu dochádza aj napriek našim dobrým snahám pri bežnom umývaní automobilu.

Scenár najčastejšej chyby:

 1. Na lakované plochy ste naniesli ochranný povlak.
 2. Pravidelne umývate automobil.
 3. Postupom času ochranný povlak začne slabnúť.
 4. Preto znova aplikujete ochranný povlak alebo podpornú vrstvu.
 5. Znova pravidelne umývate automobil.
 6. A znova ten istý problém, povlak je opäť slabý – a opäť nanesiete podpornú vrstvu.

Riešenie: Ak by ste namiesto nanášania podporného povlaku, ktorý je uvedený v bode č. 4 použili čistiaci prípravok AutoGlanz Purge, potom by ste s najväčšou pravdepodobnosťou obnovili pôvodné vlastnosti ochranného povlaku.

Vy ale namiesto toho iba znova nastriekate ochranný povlak na povrch, ktorý je "kontaminovaný".

Odporúčame vám používať prípravok AutoGlanz Purge nielen vtedy, keď sa vyskytnú škvrny od vodného kameňa, ale aj pri neustálej starostlivosti o udržanie lesku lakovaných častí automobilu.

 Najefektívnejšie spôsoby používania prípravku AutoGlanz Purge:

 1. Aplikácia priamo na diel

Tento spôsob je najlepší v prípade, keď pripravujete povrch pre aplikovanie ochranného povlaku. Pri tomto spôsobe musíte veľmi starostlivo vziať do úvahy, či sa nachádzajú na lakovaných dieloch menej odolné vosky alebo sealanty ( pozn. - vo všeobecnosti - škvrny od vody by sa nemali vytvárať na kvalitnom type sealantu, ale to je otázka pre dlhšiu diskusiu) .

Prípravok AutoGlanz Purge môže mať negatívny škodlivý účinok na show vosky s nie dobrou chemickou odolnosťou.

 1. Na jednotlivé vytvorené vodné škvrny  

Tento spôsob je najvhodnejší pre odstránenie zopár izolovaných škvŕn od vody. Iba aplikujte prípravok AutoGlanz Purge na mikrovláknovú utierku a potom ľahkým priložením odstráňte vodnú škvrnu. Týmto spôsobom sa minimalizuje riziko, ktoré vzniká pri použití priamom nanesení AutoGlanz Purge na celú lakovanú plochu, ako je to uvedené v bode č. 1.

 1. Nastriekať prípravok AutoGlanz Purge a opláchnuť

Áno,  AutoGlanz Purge sa môže aj takto používať. Iba jednoducho nastriekajte prípravok AutoGlanz Purge na miesta , kde sa nachádzajú škvrny od vody, nechajte krátko pôsobiť a potom opláchnite tlakom vody. Nezabudnite však po skončení automobil vysušiť, pretože by ste boli znova v rovnakej pozícii (došlo by neskôr k vytvoreniu vodných škvŕn), najmä ak by voda, ktorú používate na oplachovanie bola veľmi tvrdá!

Návod na použitie:

 1. Uistite sa, že automobil je čistý a predovšetkým suchý.
 2. Pred použitím prípravok dobre pretrepte.
 3. Aplikujte prípravok priamo na povrch v rovnomernej hmle.
 4. Čistou handričkou z mikrovlákna zapracujte prípravok do povrchu.
 5. Zaistite, aby bol všetok prebytok prípravku bol odstránený pomocou druhej handričky z mikrovlákna.
 6. Skontrolujte panel a ak zostanú nejaké vodné škvrny, proces zopakujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.