Aqua Car Cosmetics TOP COAT - topper, samostatná ochrana na 12 mesiacov

Kód: 3061/10ML
€24,49 / ks €20,41 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi ľahko aplikovateľný povlak, ktorý dodáva laku úžasnú klzkosť a očarujúce hydrofóbne vlastnosti (kvapôčkový efekt ako nikdy predtým). AQUA TOP Coating je skvelým doplnkom keramických náterov od AQUA, ale nielen tých. Vďaka svojim vlastnostiam sa dá použiť aj samostatne na čistý odmastený lak, čím rýchlo získate klzký a hydrofóbny povrch. AQUA TOP Coating účinne ochráni nielen lak vášho automobilu, ale aj jeho hliníkové a plastové časti.

Výdatnosť: 5 ml prípravku stačí na úplné pokrytie stredne veľkého osobného automobilu (VW Golf, Audi A3, Porsche 911, Hyundai Kona)

Tento inovatívny povlak sa vyznačuje predovšetkým:

 • veľmi vysokou kĺzavosťou chráneného povrchu
 • veľmi vysokým stupňom hydrofóbnosti chráneného povrchu (chránený povrchúčinne odpudzuje častice vody)
 • menším znečistením chráneného povrchu
 • antistatické vlastnosti
 • znížené usadzovanie prachu
 • odolnosť proti škvrnám
 • povrchu, na ktorý je nanesený, dodáva hĺbku
 • zaručuje pozoruhodne hladký povrch
 • UV ochrana

Trvanlivosť povlaku AQUA TOP COAT je približne 12 mesiacov.

Spôsob použitia:

 1. Dôkladne umyte, dekontaminujte a odmastite povrch automobilu na ktorý sa chystáte aplikovať TOP COAT. Povrch usušte (pred nanesením povlaku musí byť lak a všetky ostatné časti úplne suché).
 2. Na aplikátor naneste malú vrstvu (8 kvapiek) prípravku AQUA TOP Coating. Použite na to aplikátor so suede handričkou alebo kvalitný mikrovláknový aplikátor. Rovnomerne rozotrite prípravok na jeden diel automobilu.
 3. Nechajte pôsobiť asi 30 - 60 sekúnd, potom prípravok opäť re-aplikujte aplikátorom (bez pridania ďalšieho prípravku) na danom povrchu z dôvodu, že sa objavia na povrchu škvrny.
 4. Povrch následne rozleštite kvalitným mikrovláknom.

POZOR!

 • Povlak AQUA TOP Coating sa nesmie nanášať na priamom slnku a taktiež nie na horúcich povrchoch. V prípade, že sa rozhodnete aplikovať keramickú ochranu laku AQUA 9H Self-Heling, TOP Coating môžete naniesť až po 10 hodinách od aplikácie, z dôvodu, že TOP COAT obsahuje rozpúšťadlá na inej báze, odlišných od tých použitých pri 9H Self-Healing.
 • Pre maximálny účinok aplikujte povlak na panel a vypáľte za pomoci infražiariču pri teplote 60-70 stupňov Celzia vo vzdialenosti najmenej 45cm od panelu. Vypaľujte po dobu 10-15 minút.
  Pamätajte, že nanesený povlak pri teplote nad 20 stupňov rýchlejšie schne, takže veľké prvky, napríklad kapotu treba rozdeliť na dve časti.
 • Počas nanášania povlaku dbajte na dobré osvetlenie.
 • Po dobu 24 hodín po aplikácii chráňte povrch pred vlhkosťou.
 • Počas prvých 7 dní povlak nesmie prísť do styku s nepriaznivými poveternostnými podmienkami.
 • Prípravok nikdy nepoužívajte na horúci alebo vlhký povrch.
 • Prípravok AQUA TOP COAT neaplikujte počas dažďa ani pri priamom slnečnom svetle.
 • Prípravok sa nesmie aplikovať v priestoroch kde teplota klesne pod 10 stupňov Celzia
 • Použite špeciálny aplikátor AQUA, ktorý vám umožní správne nanášanie povlaku.
 • Počas aplikácie používajte vhodné osobné ochranné prostriedky.
 • Auto chránené povlakom umyte ručne najmenej každé dva týždne.

Pozor - dôležité informácie!

Pre čerstvý, ešte nedostatočne vytvrdený lak sú najškodlivejším faktorom nečistoty (!), ktoré sa do neho dostanú. V dôsledku toho by mal zákazník dva týždne po aplikácii (t.j. po dobu, v ktorej dôjde k vytvrdeniu povlaku) venovať zvýšenú pozornosť tomu, aby nedošlo k nadmernému znečisteniu vozidla. A teraz najdôležitejšia vec: ak už k takémuto znečisteniu laku došlo, potom umytie povrchu pH neutrálnym prípravkom bude pre povlak oveľa menej škodlivé, ako keby ste na ňom zanechali dané nečistoty.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 3.7.2021
TOP COAT som použil pre Aqua 9H a spokojnosť, väčší hladký povrch a hlavne lepšia hydro, použil som asi 1/2 fľaštičky na celé auto (BMW X5)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.