Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Labocosmetica STC + HPC 50ml kit - dvojzložková keramická ochrana laku s výdržou až 6 rokov

Kód: 8928
€199,99 / ks €166,66 bez DPH
Certifikácia - produkt nie je voľne predajný.
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte revolučný dvojvrstvový ochranný systém pre lak vášho automobilu: HPC & STC od spoločnosti Labocosmetica.

S HPC (Hybrid Polymer Coating) a STC (Silicone Titan Ceramic Coating) vám ponúkame neprekonateľnú dvojicu na ochranu laku vášho automobilu. Zatiaľ čo HPC chráni váš lak svojou chemickou odolnosťou, STC ide ešte o krok ďalej a ponúka dodatočnú mechanickú odolnosť. Tento dvojvrstvový systém poskytuje komplexnú ochranu, ktorá nemá konkurenciu.

#STC Permanentný nanopovlak, 70 % fyzikálny 30 % chemický

S ako SILIKÓN - presné priestorové rozloženie kremíka obklopeného kyslíkom zaručuje dokonalú priľnavosť k povrchu a účinnejší ochranný štít.

T pre TITÁN - TiO2 (oxid titaničitý) je v súčasnosti najinovatívnejším riešením povlaku vďaka jeho samočistiacej schopnosti a odolnosti voči chemikáliám.

C pre CERAMIC Coating - chemicko-fyzikálna zmes jedinečným spôsobom kombinuje tvrdosť a pružnosť sklenenej vrstvy, poskytuje vysoko reflexný sklovitý lesk, ktorý pretrváva počas celého životného cyklu povlaku.

Labocosmetica HPC Ceramic Sealant prostredníctvom technológie nanohydrogélového systému vytvára hydrofóbnu membránu s polymérnou matricou, ktorá sa pri izbovej teplote zosieťuje a ukotví priamo na povrchu, čím vytvorí vysoko odolnú a pružnú vrstvu. Táto membrána vytvára trojrozmerný lesk, ktorý poskytuje hlboký lesk a zvýrazňuje farbu laku.

Labocosmetica HPC je odolná voči chemikáliám, soli a UV žiareniu, ktoré spôsobujú koróziu a neodstrániteľné škvrny. Jej špecialitou sú však antistatické a špinu odpudzujúce vlastnosti, vďaka ktorým zostáva automobil dlhšie čistý.

Labocosmetica HPC sa môže aplikovať samostatne alebo ako vrchný ochranný povlak na iné povlaky z radu Labocosmetica.

Labocosmetica STC je samostatný ochranný povlak, ktorý sa môže aplikovať individuálne vďaka technológii samočinnej montáže monovrstvy a zaručuje chemicko-fyzikálnu ochranu na akomkoľvek type automobilu.

Po nanesení Labocosmetica STC vytvorí povlak vďaka chemickej adsorpcii a samousporiadaniu organických molekúl zložených z reaktívnych "hlavičkových skupín" a vybraných "funkčných" chemických skupín (funkcionalizované molekuly), aby sa dosiahla najlepšia rovnováha medzi fyzikálnou ochranou a hydrofóbnymi vlastnosťami.

Návod na použitie:

Aby sa zabezpečila optimálna priľnavosť, lak sa musí najprv vyleštiť.

Odmastenie pre dokonalý podklad: Odmastite lak prípravkom Veritas v pomere 1:3 až 1:4 s destilovanou vodou.

Presná aplikácia: Začnite s STC. Na priložený aplikátor a aplikačnú handričku naneste 7 až 10 kvapiek povlaku a naneste ho maximálne v jednej krížovej vrstve. Plocha by nemala presiahnuť 60x60 cm.

Rozleštenie: Pozorujte povrch. Hneď ako sa povlak zmrští a začnú sa na ňom objavovať škvrny, rozleštite ho dvoma čistými utierkami z mikrovlákna.

IR Lampa: Ak máte infračervenú lampu, umiestnite ju do vzdialenosti 50 cm na približne 15 - 20 minút pri teplote 60 °C, aby sa na povrchu zafixovala ochranná vrstva.

Druhá vrstva bez čakania: HPC sa môže naniesť ihneď potom (rovnaký postup ako v krokoch 3 a 4) - bez opätovného odmastenia a bez čakania medzi jednotlivými vrstvami, či už 5 minút alebo 5 hodín. Máte teda na výber, či najprv nanesiete povlak na celý automobil pomocou SAM alebo na jednotlivé komponenty.

Fáza vytvrdzovania: Zabráňte prvotnému kontaktu s vodou najbližších 24 až 36 hodín.

Prvé umývanie: Pred prvým umývaním automobilu by ste mali počkať aspoň 7-10 dní.

Dvojitá ochrana: Chemická a mechanická odolnosť pre maximálnu ochranu.

Flexibilita pri aplikácii: Žiadne čakanie medzi jednotlivými vrstvami - sami sa rozhodnete, či budete čakať 5 minút alebo 5 hodín.

Dlhodobá krása: Systém, ktorý nielen chráni lak, ale aj zachováva krásu vášho automobilu až na 6 rokov alebo 90 tisíc km.

S 2-vrstvovým systémom HPC & STC získate nielen vynikajúcu ochranu laku, ale aj slobodu prispôsobiť aplikáciu svojmu časovému harmonogramu. Ideálne pre každého, kto miluje svoj lak a chce pre svoj automobil len to najlepšie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1965 je cieľom spoločnosti Ma-fra vášnivo zveľaďovať a chrániť medzinárodné automobilové dedičstvo, čo sa prejavuje spojením Made in Italy s kozmetikou pre automobily. Vďaka skúsenostiam výrobcu a popredným výskumným laboratóriám spája spoločnosť Ma-fra vysokú úroveň kvality a technologických štandardov prostredníctvom remeselných výrobných metód, ktoré umožňujú dosahovať špičkové výsledky.

Spoločnosť Ma-fra má svoje korene v ďalekej polovici šesťdesiatych rokov. Podnikateľský inštinkt jej zakladateľa Gianfranca Mattioliho mu kázal preniesť princípy ľudskej kozmetiky do úplne novej oblasti, a tak sa zrodil slávny slogan "kozmetika pre vaše auto".

To, čo sa vtedy nazývalo kozmetika, sa dnes nazýva detailing. O viac ako polstoročie neskôr dali jeho potomkovia vzniknúť línii Labocosmetica: úžasnej koncentrácii technológie, inovácie a tradície určenej tým, ktorí vyžadujú pre svoje auto to najlepšie a len to najlepšie ošetrenie.

Labocosmetica je jediným výrobcom v oblasti detailingových prípravkov pre automobily s tromi certifikátmi ISO od TUV.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.