Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Soft99 Digloss Black Devil Tire Wax - tuhý vosk na impregnáciu pneumatík

Kód: 8283
€17,30 / ks €14,42 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 DiGloss Black Devil Tire Wax je špeciálny vysoko kvalitný vosk na ošetrovanie, ochranu a impregnáciu bočníc pneumatík. Kombinácia uhľovočiernych voskov a tmavého odlesku karnauby vám po aplikácii dopraje prirodzený, sýto čierny lesk so vzhľadom nových pneumatík. Aplikovaná vrstva vosku dokonale chráni pred pôsobením negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia, naviac s dlhou životnosťou aplikácie až na 2 mesiace. Zloženie na báze voskov zaručuje dokonalý vzhľad bez nežiaduceho lepkavého a umasteného povrchu. Aplikácia je vďaka 2 kusom pribalených aplikátorov Soft99 Pitasupo Tire Sponges rýchla a pohodlná.

Charakteristika:

 • Obnovuje pôvodný vzhľad
 • Oživuje prirodzene hlbokú čerň s efektom vzhľadu nových pneumatík
 • Chráni pred pôsobením negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Odolná ochrana, vysoká hydrofóbnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 2 mesiace

Návod na použitie:

 1. Pre dosiahnutie maximálneho efektu a funkčných vlastností aplikujte len na čistý a suchý povrch bočníc pneumatík. Zabráňte aplikácii na behúne pneumatík
 2. Nikdy neaplikujte vosk na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku
 3. Pred použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby
 4. Naneste primerané množstvo vosku na penový aplikátor, najlepšie priečne na aplikátor v troch líniách
 5. Aplikátorom rovnomerne roztrite vosk po ošetrovanom povrchu, vosk nanášajte od spodnej časti pneumatiky k hornej
 6. Ponechajte voľne vyschnúť, cca. 10 až 20 minút v závislosti na teplote okolitého prostredia
 7. V prípade potreby zotrite prípadné zvyšky vosku po aplikácii mikrovláknovou utierkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.