AutoGlanz Bubblicious - pH neutrálny šampón s prídavkom karnaubského vosku

Kód: 3442/500 3442/100 3442/501 Zvoľte variant
Novinka
Značka: AutoGlanz
€8,95 / ks €11,95 / ks €29,95 / ks od €8,95 / ks €7,46 bez DPH €9,96 bez DPH €24,96 bez DPH od €7,46 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.9.2021 29.9.2021 29.9.2021 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento pH-neutrálny šampón AutoGlanz Bubblicious obsahuje pravý karnaubský vosk. Šampón je vyrobený tak, že zaručuje najlepšiu ochranu lakovaným častiam Vášho automobilu bez ohľadu na to, či sú ochránené sealantom(syntetickou ochranou) alebo voskom. Má vynikajúcu peniacu schopnosť a obsahuje veľké množstvo lubrikantov, ktoré  prispievajú k ľahkému, kĺzavému pohybu pri umývaní Vášho automobilu.

Pridaný karnaubský vosk tiež dodáva extra-zvýšenú ochrannú vrstvu lakovaným častiam pri každom umývaní Vášho automobilu. Táto zvýšená ochrana sa dá cítiť nielen na dotyk, ale je tiež dobre viditeľná pri ľahkom stekaní vody počas oplachovania.

A samozrejme, nesmieme zabudnúť na vynikajúcu vôňu tohto šampónu, hneď ako sa začne tvoriť pena, ktorá má príjemný nádych žuvačky.

Bublinkový…

Zaiste budete súhlasiť s tým, že dobrý kvalitný šampón patrí medzi najdôležitejšie prípravky v  súvislosti so starostlivosťou o Váš automobil.

Preto aj z tohto hľadiska vytvorila naša spoločnosť tento druh vysokokvalitného profesionálneho šampónu Bubblicious, ktorý spĺňa všetky charakteristiky a kritéria  "toho správneho šampónu."

Špecifické informácie:

 • Dokáže izolovať a odstrániť z povrchu nečistoty
 • Svojimi účinkami dokonale zachováva súčasnú ochranu lakovaných častí vášho automobilu
 • Dodáva extra ochranné účinky a lesk
 • Je super koncentrovaný
 • Práca s týmto šampónom je veľmi príjemná
 • Okamžite uvidíte, že pracujete naozaj s veľmi kvalitným profesionálnym šampónom.
 • Šampón Bubblicious vynikajúco pení vo vašom vedre na umývanie a hneď po jeho použití budete cítiť príjemnú vôňu s nádychom žuvačky.

Keď ponoríte do vedra vašu ruku s rukavicou na umývanie, budete  nielen okamžite cítiť prenikajúce množstvo lubrikantov, ale aj tzv."počuť zvuk" pri umývaní lakovaných častí Vášho automobilu. Tento zvuk, ktorý je možno charakterizovať ako tzv. "mazľavý- lepivý" iba potvrdzuje a zdôrazňuje vysoký obsah lubrikantov v tomto šampóne.

Vašu pozornosť tiež upúta karnaubský vosk. Pri testovacom pokuse tohto šampónu pri umývaní automobilu sme veľmi jasne uvideli, ako sa tento vosk pekne ukladá vo vrstvách, hneď ako sme prešli umývacou rukavicou po lakovanej ploche. Je to naozaj obdivuhodné.

Na začiatok sme si kládli otázky typu : "Čo sa stane s umytou lakovanou plochou po jej opláchnutí?" Zostane tento šampón pripevnený na lakovanej ploche alebo dôjde k niečomu inému?"

Naše obavy sa však nenaplnili. Pri oplachovaní šampónu z lakovaných častí automobilu došlo k jeho ľahkému a príjemnému odstráneniu a voda sa pekne odrážala. Alebo lepšie povedané, voda veľmi pekne stekala dole, vďaka zvýšenej ochrannej funkcii tohto šampónu. A ten lesk.... uvidíte okamžite!

Návod na použitie :

 1. Naplňte vedro do 2/3 vody s teplou vodou.
 2. Nalejte 30 až 50 ml šampónu Bubblicious do vedra s vodou.
 3. Doplňte zvyšok vody silným tlakom vody, aby sa vytvorila pena.
 4. Umývajte odhora nadol s použitím metódy 2 vedier.
 5. Dôkladne opláchnite vodou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.