Soft99 Neutral Shampoo Creamy - pH neutrálny šampón

Kód: 7362/100
€15,20 / ks €12,67 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Neutral Shampoo Creamy Type je kvalitný koncentrovaný pH neutrálny autošampón určený na bežné umývanie vozidiel. Šampón je veľmi jemný ale zároveň účinný, vytvára jemnú penu, ktorá kvalitne lubrikuje povrch vozidla pri umývaní, čím znižuje riziko vzniku škrabancov. Je rovnako tak bezpečný aj pre aplikované vosky, sealanty a rôzne povlaky. Veľkou prednosťou šampónu je jednoduché, rýchle a bezproblémové oplachovanie po umývaní.

Vlastnosti produktu:

 • Neutrálne pH
 • Nepoškodzuje a nezmýva aplikované vosky alebo sealanty
 • Koncentrovaný a vysoko efektívny
 • Pomer riedenia s vodou až 1:800
 • Možnosť aplikácie pomocou ručných alebo vysokotlakových napeňovačov

Návod na použitie:

 1. Vozidlo umývajte na tienistom mieste, vyhnite sa umývaniu vozidla s horúcim alebo premrznutým povrchom karosérie
 2. Pred umývaním opláchnite vozidlo prúdom čistej vody, najlepšie pomocou vysokotlakového čističa, alternatívne je možné použiť aplikáciu aktívnej peny alebo čistiacich prostriedkov určených na predumytie vozidiel
 3. Dôkladne pretraste obsah nádoby pred použitím
 4. Pripravte si umývací roztok pridaním 25 až 30 ml šampónu do 10 litrov vody
 5. Na umývanie sa odporúča použiť kvalitnú mikrovláknovú alebo vlnenú rukavicu v kombinácii s využitím umývacej metódy dvoch vedier, vyhnite sa použitiu špongie
 6. Pri umývaní postupujte od horných dielov karosérie vozidla k spodným
 7. Po umývaní dôkladne opláchnite celý povrch karosérie vozidla prúdom čistej vody, najlepšie vysokotlakovým čističom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.