Infinity Wax QDX Ceramic - keramický detailer

Kód: 3661/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€19,49 / ks €16,24 bez DPH
Skladom (4 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
20.5.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

QDX Ceramic je niečo, čo treba oceniť. Ak ste niekedy vyskúšali náš Rapid Detailer, budete vedieť, ako dobre funguje. Vzali sme receptúru z nášho Rapid Detailer-u a obohatili ju o prímes keramických zložiek, ktoré nám pomohli vytvoriť detailer a sealant v 1, čo nám umožnilo docieliť výdrž až 6 mesiacov pri správnej starostlivosti!

Návod na použitie ako sealant:

  • QDX Ceramic aplikujte vždy na čisté a predovšetkým suché lakované povrchy automobilu. Zľahka nastriekajte prípravok na 1 panel naraz a rozotrite ho pomocou mikrovláknového aplikátora. Nechajte pôsobiť 3 až 10 minút a následne rozleštite do vysokého lesku za pomoci čistej a suchej mikrovláknovej utierky.

Návod na použitie ako detailer:

  • Nastriekajte prípravok na suchý lakovaný povrch automobilu a ihneď rozleštíte do vysokého lesku s mikrovláknom. Myslite ale na to, že touto cestou docielite rýchlejšiu aplikáciu so zníženou výdržou.

Upozornenie: Nepoužívajte prípravok na horúcich povrchoch ani na slnku. Prípravok nesmie zaschnúť!

Bezpečnostné informácie: QDX Ceramic používajte iba na lakované časti automobilu. Zabráňte kontaktu s gumou a plastom. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte QDX v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní QDX Ceramic dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 4.1.2022
Jednoduchá aplikácia, rozleštenie, po naneseni je lak extrémne hladký.

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie