Infinity Wax QDX Ceramic - keramický detailer

Kód: 3661/500
Novinka
Značka: Infinity Wax
€19,49 / ks €16,24 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

QDX Ceramic je niečo, čo treba oceniť. Ak ste niekedy vyskúšali náš Rapid Detailer, budete vedieť, ako dobre funguje. Vzali sme receptúru z nášho Rapid Detailer-u a obohatili ju o prímes keramických zložiek, ktoré nám pomohli vytvoriť detailer a sealant v 1, čo nám umožnilo docieliť výdrž až 6 mesiacov pri správnej starostlivosti!

Návod na použitie ako sealant:

  • QDX Ceramic aplikujte vždy na čisté a predovšetkým suché lakované povrchy automobilu. Zľahka nastriekajte prípravok na 1 panel naraz a rozotrite ho pomocou mikrovláknového aplikátora. Nechajte pôsobiť 3 až 10 minút a následne rozleštite do vysokého lesku za pomoci čistej a suchej mikrovláknovej utierky.

Návod na použitie ako detailer:

  • Nastriekajte prípravok na suchý lakovaný povrch automobilu a ihneď rozleštíte do vysokého lesku s mikrovláknom. Myslite ale na to, že touto cestou docielite rýchlejšiu aplikáciu so zníženou výdržou.

Upozornenie: Nepoužívajte prípravok na horúcich povrchoch ani na slnku. Prípravok nesmie zaschnúť!

Bezpečnostné informácie: QDX Ceramic používajte iba na lakované časti automobilu. Zabráňte kontaktu s gumou a plastom. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte QDX v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní QDX Ceramic dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 4.1.2022
Jednoduchá aplikácia, rozleštenie, po naneseni je lak extrémne hladký.

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.