Infinity Wax Super De-greaser - univerzálny čistič bez kyselín

Kód: 3691/500
€12,99 –30 %
infinity wax super degreaser
€12,99 –30 % €9,09 / ks €7,58 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Super De-greaser je biologicky odbúrateľný prípravok na vodnej báze, ktorý odmasťuje a čistí aj tie najhrubšie nečistoty s ktorými si neviete radiť. Funguje skvelo aj pri zbavovaní sa hmyzu z lakovaných častí automobilu alebo dokonca aj pri čistení motorovej časti automobilu. Rovnako ako všetky silné čistiace prípravky buďte obzvlášť opatrní pri nanášaní na holé kovové a hliníkové povrchy. Odporúčame tiež vyhnúť sa akémukoľvek natretému povrchu, ktorý je nedokončený.

Riedenie:

  • 1:0 až 1:100, záleží od rozsahu znečistenia

Návod na použitie:

Nastriekajte nenariedený alebo nariedený prípravok podľa rozsahu znečistenia priamo na povrch, ktorý sa chystáte vyčistiť, pre vyššiu efektívnosť použite štetec a zapracujte ho. Super De-greaser rýchlo rozloží oleje v kontaminantoch, čo vám umožní jednoducho ich odstrániť následným tlakom vody. Je vhodný taktiež na odstránenie ťažkých karbónových usadenín z brzdových strmeňov.

Bezpečnostné informácie:

Na použitie iba na exteriér automobilu, vyhýbajte sa kontaktu s gumou, plastom a kožou. Nepoužívajte na interiér vozidla. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové, holé kovové alebo lakované disky, ktoré nie sú lakované. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
Avatar autora | 17.6.2022
Nez se napumpuje davkovac tak to celkem trva, uz jsem mel pochybnosti o funkcnosti. Po natlakovani rozstrikuje dobre. Vysledek slusny. Hezky voni

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.