Soft99 Fukupika Spray Advance Strong Type - quick detailer

Kód: 6555/400
€10,39 / ks €8,66 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Fukupika Spray Advace Strong Type je quick detailer s obsahom zmesi fluórovaných polymérov bez obsahu organických rozpúšťadiel alebo alkoholov s jednoduchou a rýchlou aplikáciou. Tvorí excelentnú kombináciu s hybridnými ako aj syntetickými voskmi od Soft99, avšak je rovnako tak vhodný na použitie v kombinácii s voskmi iných výrobcov, alebo aj na samostatné použitie. Aplikácia predlžuje životnosť aplikovaných voskov alebo sealantov, perfektne oživuje a zvýrazňuje lesk, dokonale odpudzuje prach, vodu a nečistoty a zároveň chráni pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia a okolitého prostredia. Skvele poslúži aj ako pomocník pri odstraňovaní drobného znečistenia ako je napr. prach, odtlačky prstov, vtáčí trus, zbytky hmyzu a pod., najmä medzi jednotlivými umývaniami vozidla bez rizika vzniku nežiaducich drobných poškodení lakovaných dielov alebo škrabancov.

Charakteristika: 

 • Zvýrazňuje a oživuje lesk
 • Chráni pre negatívnym vplyvom UV žiarenia
 • Vhodný na bezpečné a šetrné odstraňovanie drobného znečistenia
 • Posilňuje aplikované vosky alebo sealanty, predlžuje životnosť ich aplikácie

Návod na použitie:

 1. Pre použitím dôkladne pretraste obsah nádoby - fľaše.
 2. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch a/alebo priamom slnku
 3. Aplikujte len na vychladnutom povrchu a na tienistom mieste
 4. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na ošetrovaný povrch, v prípade použitia po umývaní je produkt možné aplikovať aj priamo na mokrý povrch
 5. Pomocou kvalitnej mikrovláknovej utierky rozotrite detailer po ošetrovanom povrchu a ihneď vyleštite do vysokého lesku druhou suchou stranou utierky, v prípade sušenia po umývaní osušte povrch do sucha kvalitným mikrovlákovým uterákom
 6. V prípade odstraňovania drobných nečistôt povrch nastriekajte detailer na povrch a nečistoty jemne zotrite mikrovláknovou utierkou, následne druhou čistou a suchou stranou utierky pretrite povrch do vysokého lesku. Ak sú nečistoty odolnejšie, platí najmä pre zaschnuté zvyšky hmyzu alebo vtáčieho trusu, nastriekajte produkt na znečistený povrch a ihneď priložte mikrovláknovú utierku, ponechajte chvíľu voľne pôsobiť pod utierkou (1 - 3 minúty), následne zotrite uvoľnené nečistoty a vyleštite povrch do vysokého lesku druhou čistou a suchou stranou utierky
 7. V prípade potreby opakujte postup.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.