Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Soft99 Nano Hard Plastic Coat Trial Pack - ochranný povlak plastov

Kód: 7502/8ML
€12,49 / ks €10,41 bez DPH
Očakávame
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Nano Hard Plastic je profesionálny ochranný povlak na regeneráciu a ochranu externých nelakovaných plastových dielov vozidla s technologicky vyspelým zložením na báze najmodernejšej nanotechnológie. Aplikácia vytvára odolnú ochrannú bariéru so životnosťou v rozmedzí 6 až 12 mesiacov v závislosti na podmienkach prevádzky vozidla. Aplikovaná vrstva produktu obnovuje prirodzený pôvodný vzhľad, chráni pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a UV žiarenia, odpudzuje vodu a nečistoty. Vysoká tepelná odolnosť povlaku, až do 300C, umožňuje aplikáciu povlaku aj na extrémne tepelne namáhané plastové diely napr. v motorovom priestore.

Vlastnosti produktu:

 • Vysoká chemická s mechanická odolnosť
 • Extrémne tepelná odolnosť až do 300C
 • Chráni pred pôsobením negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Obnovuje pôvodný, prirodzený vzhľad plastových dielov

Návod na použitie:

 1. Zabráňte aplikácii na horúcom povrchu alebo na priamom slnku.
 2. Aplikujte výhradne na dokonale čistý, odmastený a suchý povrch.
 3. Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádobky.
 4. Naneste pár kvapiek na penový aplikátor, typicky 3 až 5.
 5. Pomocou penového aplikátora rozotrite povlak po ošetrovanom povrchu.
 6. Ponechajte voľne vysychať cca. 5 minút, v prípade potreby je možné túto dobu adekvátne predĺžiť alebo skrátiť v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
 7. Po aplikácii zotrite prípadné zvyšky produktu čistou mikrovláknovou utierkou.
 8. Po aplikácii zabráňte kontaktu s ošetrenými povrchmi (napr. dotyku) a nevystavujte vozidlo nadmernej vlhkosti alebo vode po dobu 24 hodín.
 9. Úplné vytvrdnutie (vyzretie) povlaku nastáva po cca. 3 - 4 dňoch, počas tejto doby vozidlo neumývajte žiadnym šampónmi alebo inými čistiacimi prostriedkami, napr. aktívnymi penami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.