Soft99 King Of Gloss Dark - syntetický tuhý vosk

Kód: 5418/300
Novinka
Značka: Soft99
€27,50 / ks €22,92 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 KING OF GLOSS DARK je syntetický tuhý vosk určený najmä pre tmavé a čierne odtiene lakov. Aplikácia, ako napovedá aj samotný názov vosku v preklade kráľ lesku, je charakteristická najmä efektne vysokým a brilantným leskom so zvýraznením hĺbky laku, ako aj ochranou lakovaných dielov pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia a UV žiarenia. Vosk je určený najmä tým užívateľom, ktorí si potrpia na skutočne efektný a vysoký finálny lesk. Prednosťou vosku je skutočne veľmi jednoduchá aplikácia bez nežiaducej tvorby šmúh a fľakov s bezproblémovým finálnym vyleštením do vysokého lesku.

Penový kruhový aplikátor je súčasťou balenia.

Vlastnosti:

 • Extrémne vysoký a hlboký lesk
 • Vysoká miera ochrany pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Dokonalá hydrofóbnosť (schopnosť odpudzovania vody) aplikovanej vrstvy
 • Jednoduchá a bezproblémová aplikácia

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku.
 3. Pre aplikáciou namočte penový aplikátor (súčasť balenia) do čistej vody (najlepšie destilovanej) a dôkladne vyžmýkajte.
 4. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku.
 5. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení.
 6. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút (pri teplote okolia 20 oC), v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia je možné túto dobu adekvátne predĺžiť alebo skrátiť.
 7. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku.
 8. Postup opakujte na všetkých lakovaných dieloch karosérie automobilu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.