Soft99 Kiwami Light - tuhý hybridný vosk

Kód: 5424/200
Novinka
Značka: Soft99
€19,70 / ks €16,42 bez DPH
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Extreme Gloss The Kiwami Light je určený tým, ktorí vyžadujú perfektný finálny lesk s efektom mokrého vzhľadu spolu s vyššou mierou ochrany lakovaných dielov. Vosk je tvorený zmesou technologicky vyspelých high-end polymérov v kombinácii čistým karnaubským voskom najvyššej kvality, ktorá je zárukou efektného zvýraznenia hĺbky a farebného odtieňa laku spolu s brilantným zrkadlovým leskom. Ošetrené povrchy sú po aplikácii hladké ako hodváb s výrazným efektom odpudzovania vody tzv. "kvapôčkovaním - beading effect". Aplikovaná vrstva vosku je charakteristická vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, negatívnym vplyvom okolitého prostredia a UV žiarenia s dlhou životnosťou aplikácie. Vosk je vhodný najmä pre aplikáciu na tmavé farebné odtiene laku.

Penový aplikátor je súčasťou balenia.

Vlastnosti:

  • Brilantne vysoký a hlboký lesk
  • Vysoká hydrofóbnosť s "beading" efektom
  • Odolná ochrana laku a dlhá životnosť aplikácie

Návod na použitie:

  1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku..
  2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku.
  3. Pred aplikáciou namočte penový aplikátor (súčasť balenia) do čistej vody a dôkladne vyžmýkajte.
  4. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku.
  5. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení.
  6. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
  7. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.