Gyeon Q2 Trim - keramická ochrana plastov

Kód: 4503/30M
€42,06 –20 %
Trim
€42,06 –20 % €33,65 / ks €28,04 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q2 Trim je keramickým ochranným povlakom pre rôzne druhy plastových častí, ktoré sa nachádzajú v exteriéroch moderných automobilov -  na nelakované plasty s povrchovou textúrou, na plastové lemy, lišty,  dekoratívne obloženia, na kryty predných svetlometov, združených zadných svetiel, mriežky chladičov a pod. Tento prípravok obsahuje okrem siloxánových polymérov tiež elastické spojivá a inhibítory UV žiarenia. Všetky tieto zložky spolu vytvárajú flexibilný povlak, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred poškodením. Ako väčšina ochranných povlakov z radu Gyeon, tak aj prípravok Gyeon Q2 Trim  neobsahuje alkohol a tiež sa rýchlo neodparuje pri jeho aplikovaní. Týmto je zaručený dostatočný pracovný čas, najmä v ťažšie dostupných miestach, akými sú mriežky alebo rôzne plastové časti.  

Pri používaní prípravku Gyeon Q2 Trim v nových automobiloch sa jedná o to, že plastové časti, na ktoré bol aplikovaný tento prípravok  tak zostanú v dokonalých podmienkach počas dlhej doby. Hoci v porovnaní so staršími typmi automobilov, najmä v častiach, ktoré preukazujú známky ich dlhodobého používania, pri aplikovaní tohto prípravku nadobúdajú tieto časti ich pôvodnú farbu a lesk a budú znova vyzerať ako nové. Univerzálnosť prípravku Gyeon Q2 Trim je prínosovou hodnotou, ktorú si ocenia všetci používatelia. Tento prípravok používame už  mnoho rokov a veľmi si ho ceníme.

Charakteristika

Dodatočná ochrana: áno (pohlcuje UV žiarenie)

Výdrž: 12 mesiacov (priemerná hodnota)

Úroveň lesku: 4/10 (jednotlivá povlaková vrstva)

Chemické zloženie: na báze SiO2  

Dokáže pohltiť UV žiarenie: áno

Efekt zintenzívnenia farby: áno

Vhodnosť na: plastové a vinylové povrch

Objem: 30ml

Gyeon Q2 Trim je keramickým ochranným povlakom, ktorý bol špeciálne vytvorený na ochranu plastových exteriérových častí proti účinkom UV žiarenia a oxidácie počas doby 12 mesiacov od aplikovania. Bol vyvinutý v Južnej Kórei a využíva najmodernejšie Si -kremičité technológie  s vytvorením povlaku siloxánových polymérov, ktoré rýchlo kondenzujú a vytvárajú povlak SiO2, ktorý sa viaže na farbené plochy, na úrovni molekulárnej. Výsledkom aplikovania tejto keramickej ochrany bude okamžité znovu prinavrátenia farby vyblednutým plastovým častiam a dôjde k ich obnoveniu a zároveň povrch so saténovým vzhľadom nebude vytvárať šmuhy pod účinkami vody. Výsledkom aplikovania tejto keramickej ochrany bude vysoko flexibilná vrstva zložená z nanočastíc kremíka Si02, ktorá zabezpečí, že povrchy budú hydrofóbne (odpudzujúce vodu) a stekajúca voda a dážď budú vytvárať tzv. korálkový efekt. Naviac ešte, nedochádza nielen k tzv. korálkovaniu - vytváraniu kvapiek vody, ktoré budú stekať nadol, ale zároveň dochádza k odstráneniu nečistôt a povrchy s aplikovaným ochranným povlakom tak zostanú čistejšie počas dlhej doby. Gyeon Q2 Trim sa dodáva v súčasnej dobe v zostave, obsahujúcej 30 ml fľašu Gyeon Q2 Trim, GyeonM aplikátorový blok, 4ks Gyeon Q2 semišové handričky a inštrukcie na používanie.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 14.7.2023
Výborný prostriedok na ošetrenie plastov, dlhý účinnok.
5
MH Avatar autora | 12.10.2022
Veľmi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.