Stjärnagloss Bubblor - šampón s obsahom vosku

Kód: 4150/500
€12,90 –30 %
Bubblor
€12,90 –30 % €9,03 / ks €7,53 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Šampón na ručné umývanie, ktorý dodáva lesk a zároveň chráni automobil. Všetky autošampóny majú čistiacu schopnosť (s rôznym stupňom úspešnosti), ale náš šampón je svetovou triedou medzi čistiacimi prípravkami. Dodáva lesk a ochranu, vďaka pridaným zložkám -vosku a sealantu. Vzhľadom na prospešné účinky týchto zložiek sa tiež  na vašom aute bude usádzať podstatne menej nečistôt. Ak náhodou nechcete výrazný lesk z toho dôvodu, že vaše vozidlo má matný lak, tak potom je tu pre vás Matta - náš pH neutrálny šampón, bez zanechania akýchkoľvek zvyškov.

Riedenie:

Pri silnom znečistení a tvrdej vode 1:400 (4 vrchnáky)

Pravidelné umývanie 1:600 (6 vrchnákov)

Objem uzáveru fľaše je približne 6 ml (do veľkého vedra tak dajte množstvo 4 až 6 plných uzáverov fľaše).

Návod na použitie:

  1. Narieďte prípravok podľa pokynov.
  2. Automobil následne umyte systémom dvoch vedier a za pomoci kvalitnej rukavice alebo špongie. Uprednostnite smer umývania zhora nadol, aby boli najšpinavšie časti automobilu umyté ako posledné. Pozor! nenanášajte na čelné okno. 
  3. Nakoniec nezabudnite automobil opláchnuť tlakom vody.

Bezpečnostné informácie:

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/….  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….  Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.