Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Booski Car Care Bucket Organizer – organizačný nástroj na okraj vedra

Kód: 8669
€14,49 / ks €12,08 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

S organizérom Bucket Organizer od Booski Car Care získate šikovný nástroj, ktorý môžete namontovať na okraj umývacích vedier. Takto môžete usporiadať a uložiť všetko od kefiek po mikrovlákno a chemikálie. Áno, všetko, čo teraz používate na umývanie automobilu. Každý Bucket Organizer má na dne 2 otvory, aby voda z vášho vybavenia nestála na dne. Super cool nástroj pre umývací proces.

Vybavenie, ktoré musíte vlastniť!

Keď už raz vyskúšate organizér vedra, už bez neho nebudete chcieť byť. Je to super cool kus, ktorý musíte mať, pretože v ňom môžete ľahko usporiadať všetko svoje vybavenie.

Keď skončíte s používaním štetca, kefy, špongie, či iného príslušenstvo, môžete ho vložiť do organizéra vedierka a nemusíte príslušenstvo hľadať na dne vedra a namočiť si ruky.

Takto môžete mať príslušenstvo zhromaždené na jednom mieste. Super šikovný!

Cena je za 1 kus, vedro nie je súčasťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Booski Car Care bola založená v roku 2015 ako Booski Pads. Predtým, ako sa začala výroba detailingového príslušenstva pre profesionálov a hobby fanúšikov detailingu, vyrobili sme celý rad leštiacich padov. Po piatich dobrých rokoch sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o široký sortiment príslušenstva. Ako profesionáli pristupujeme k výrobe pragmaticky, poznáme vaše očakávania, sami sme detailisti. Vieme, čo funguje a čo prekáža pri práci. Preto naše výrobky vychádzajú z dlhoročných skúseností.

Pracovali sme v detailingových štúdiách, s autami exkluzívnych značiek. Spoznali sme techniky, získali poznatky, ktorými sa riadi nie jeden detailer. Tieto cenné skúsenosti sme preniesli do našich vlastných produktov pod značkou Booski Car Care, aby sme vám mohli poskytnúť nekompromisne účinné produkty.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.