Cartec Essentials Fallout Remover - odstraňovač vzdušnej hrdze

Kód: 6813/500
€12,80 / ks €10,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

CARTEC Essentials Fallout Remover 500ml je pH neutrálny účinný čistiaci prípravok bez obsahu kyselín na odstraňovanie vzdušnej hrdze z lakovaných častí karosérie ako aj diskov kolies. Slúži na chemickú dekontamináciu, zbavenie povrchu auta špiny, ktorú nie je možné zmyť pri bežnom umývaní. Je určený na čistenie lakovaných častí karosérie a diskov, vhodný je aj na aj okná. Odstraňovač náletovej hrdze je špeciálne navrhnutý na rozpustenie malých kovových častíc ktoré sa usadili na karosérií. V prípade, že nie sú tieto kontaminanty, ako náletová hrdza či brzdný prach, pravidelne odstraňované môže to viest k poškodeniu laku ako aj k postupnému hrdzaveniu karosérie automobilu. Pri procese čistenia po aplikácii CARTEC Essentials Fallout Remover 500ml chemicky reaguje s kovovými čiastočkami a začne ich sfarbovať do fialovo – bordových odtieňov. Je to charakteristická vlastnosť tohto výrobku ako aj výborný indikátor ako veľmi je daný povrch znečistený týmito železnými čiastočkami. Podľa rozsahu reakcie je ľahko možné identifikovať najviac znečistené miesta. Na nich je možné opakovať aplikáciu odstraňovača pre úplné odstránenie kontaminácie povrchu.

Pri prvej aplikácii na ešte nepoužívané povrchy odporúčame odstraňovač náletovej hrdze najskôr aplikovať na malé skryté testovacie miesto. Testovacie miesto dekontaminovať, umyť automobil šampónom a utrieť do sucha pre overenie bezpečnosti prípravku pre daný povrch.

Návod na použitie:
• Umyte karosériu / disky od hrubej nečistoty.
• Nanášajte prípravok na rovnomerne na celú čistenú plochu – lakované časti karosérie a disky kolies.
• Počkajte 1-2 minúty, IRON sa začne zafarbovať do fialova.
• Tlakovou vodou dôkladne opláchnite celú karosériu, alebo disky kolies.
• Po použití prípravku na karosériu a disky kolies, odporúčame následné umytie pH neutrálnym autošampónom.

Upozornenie: Prípravok používajte v tieni, nie na priamom slnku alebo na horúcom povrchu. Prípravok nikdy nenechajte na povrchu vyschnúť. Pri aplikácii zvýšte pozornosť a nevdychujte prípravok. Pracujte v exteriéri alebo v dobre vetraných priestoroch. Držte mimo dosah detí a zabráňte kontaktu s očami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Cartec už viac ako 35 rokov vyvíja čistiace, ochranné a leštiace prípravky pre automobily a iné vozidlá. Cartec, poháňaný vášňou pre inovácie, snahou o najvyššiu kvalitu a osobnými službami, sa vypracoval na jedného z najväčších poskytovateľov prípravkov profesionálnej starostlivosti o automobil. Všetky prípravky Cartec sú vyvinuté v našom vlastnom laboratóriu a vyrábané v modernej továrni v Holandsku. Prípravky sú teraz dostupné vo viac ako päťdesiatich krajinách. Naším poslaním je ponúknuť tú najlepšiu možnú starostlivosť o automobil každému koncovému užívateľovi na svete. Veríme, že najlepší zážitok zo starostlivosti o automobil sa dosiahne vtedy, keď niekto okrem vysokokvalitných prípravkov dostane aj tie najlepšie služby. Náš základ pre dobrú spoluprácu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.