AutoGlanz AIO - All in One leštenka

Kód: 1844/500
€17,49 / ks €14,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

V jednom kroku sa dostavia viaceré želané účinky. Kombinácia jemných, drobných abrazív s pokročilými živicami a hybridnou technológiou sealantov je ideálna na dosiahnutie dokonalého výsledku (jednoduchou jednostupňovou aplikáciou).

Zdokonalenie: využívaním moderných jemných brúsiv, ktoré sú sypké, sa tieto pokročilé brúsivá pri použití pomaly rozpadajú. Začnite s dostatočným rezom, aby ste odstránili silnú oxidáciu a silné znečistenie na povrchu laku a taktiež i rafinovali mierne poškodenia.

Po krátkom pôsobení sa tieto abrazívne častice „rozpadnú“ a pomôžu vylepšiť želaný stav lakovaného povrchu.

Vylepšenie: obsahuje pokročilé živice, tie sa pri použití aktivujú a pomáhajú vylepšiť finálny výsledok laku. Dodávajú im ideálny lesk. Zakrýva ľahké nedokonalosti laku, ktoré by sa prirodzene nedali odstrániť bez drsných abrazív.

Ochrana: AIO obsahuje našu hybridnú technológiu, podobne ako je obsiahnutá v našom stále populárnom sealante Synth-Seal a quick detailer Smooth Velvet. Prípravok AIO má schopnosť dosiahnuť lesk a taktiež chrániť akýkoľvek povrch počas nasledujúcich mesiacov. Vďaka nemu sa naše výrobky stanú jedným z najpokročilejších a najpríjemnejších na trhu.

Autoglanz AIO je možné aplikovať ručne alebo strojovo.

Ručná aplikácia:

  1. Naneste malé množstvo prípravku na penový alebo mikrovláknový aplikátor či utierku. Odporúčame nanášať prípravok postupne, najlepšie po častiach a to vždy po 30 cm2.
  2. Aplikujte ho priamymi ťahmi zo strany na stranu so stredným až ľahkým tlakom, až pokiaľ zbytky prípravku nezmenia farbu z bielej na priehľadnú.

Pozor! Nepoužívajte silný tlak, pokiaľ je lak veľmi poškodený.

Po nanesení prípravku ho nechajte pôsobiť, 5 minút, aby se živice a hybridy mohli s povrchom spojiť. V závere vyleštite až pokiaľ nedocielite želaný efekt.

Pokiaľ sú pritomné nejaké zbytky, doporučujeme použiť náš quick deetailer Smooth Velvet, ktorý ich rýchlo a jednoducho odstráni.

 Strojová aplikácia:

  • Naneste 2 – 3 kvapky na mäkký alebo finish pad. Uistite sa, či je extentrická leštička nastavená na najnižšej rýchlosti a pracujte zo strany na stranu na maximálnej ploche 60 cm2.
  •  Akonáhle zvyšky prípravku začnú meniť farbu, zvyšte rýchlosť leštičky na približne 3 500 otáčok za minútu a znížte tlak, aby ste pomohli aktivovat živice a vylepšit tak celkový povrch. Po dokončení leštenia miesto ešte vyleštite mikrovláknovou utierkou až do vysokého lesku. Pozor: pravidelne otáčajte stranu utierky.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TK Avatar autora | 22.8.2021
Skvelý produkt a naozaj aj dodanie super. Plus pozornosť ktorú ocenil aj chlapec.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.