AutoGlanz AIO - All in One leštenka

Kód: 1844/500
Novinka Tip
Značka: AutoGlanz
€17,99 / ks €14,99 bez DPH
Vypredané
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

V jednom kroku sa dostavia viaceré želané účinky. Kombinácia jemných, drobných abrazív s pokročilými živicami a hybridnou technológiou sealantov je ideálna na dosiahnutie dokonalého výsledku (jednoduchou jednostupňovou aplikáciou).

Zdokonalenie: využívaním moderných jemných brúsiv, ktoré sú sypké, sa tieto pokročilé brúsivá pri použití pomaly rozpadajú. Začnite s dostatočným rezom, aby ste odstránili silnú oxidáciu a silné znečistenie na povrchu laku a taktiež i rafinovali mierne poškodenia.

Po krátkom pôsobení sa tieto abrazívne častice „rozpadnú“ a pomôžu vylepšiť želaný stav lakovaného povrchu.

Vylepšenie: obsahuje pokročilé živice, tie sa pri použití aktivujú a pomáhajú vylepšiť finálny výsledok laku. Dodávajú im ideálny lesk. Zakrýva ľahké nedokonalosti laku, ktoré by sa prirodzene nedali odstrániť bez drsných abrazív.

Ochrana: AIO obsahuje našu hybridnú technológiu, podobne ako je obsiahnutá v našom stále populárnom sealante Synth-Seal a quick detailer Smooth Velvet. Prípravok AIO má schopnosť dosiahnuť lesk a taktiež chrániť akýkoľvek povrch počas nasledujúcich mesiacov. Vďaka nemu sa naše výrobky stanú jedným z najpokročilejších a najpríjemnejších na trhu.

Autoglanz AIO je možné aplikovať ručne alebo strojovo.

Ručná aplikácia:

  1. Naneste malé množstvo prípravku na penový alebo mikrovláknový aplikátor či utierku. Odporúčame nanášať prípravok postupne, najlepšie po častiach a to vždy po 30 cm2.
  2. Aplikujte ho priamymi ťahmi zo strany na stranu so stredným až ľahkým tlakom, až pokiaľ zbytky prípravku nezmenia farbu z bielej na priehľadnú.

Pozor! Nepoužívajte silný tlak, pokiaľ je lak veľmi poškodený.

Po nanesení prípravku ho nechajte pôsobiť, 5 minút, aby se živice a hybridy mohli s povrchom spojiť. V závere vyleštite až pokiaľ nedocielite želaný efekt.

Pokiaľ sú pritomné nejaké zbytky, doporučujeme použiť náš quick deetailer Smooth Velvet, ktorý ich rýchlo a jednoducho odstráni.

 Strojová aplikácia:

  • Naneste 2 – 3 kvapky na mäkký alebo finish pad. Uistite sa, či je extentrická leštička nastavená na najnižšej rýchlosti a pracujte zo strany na stranu na maximálnej ploche 60 cm2.
  •  Akonáhle zvyšky prípravku začnú meniť farbu, zvyšte rýchlosť leštičky na približne 3 500 otáčok za minútu a znížte tlak, aby ste pomohli aktivovat živice a vylepšit tak celkový povrch. Po dokončení leštenia miesto ešte vyleštite mikrovláknovou utierkou až do vysokého lesku. Pozor: pravidelne otáčajte stranu utierky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.