Gyeon Q2 Tire - impregnátor pneumatík

Kód: 4662/400
€20,20 / ks €16,83 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q2 Tire - je najmodernejší, inovatívny impregnátor pneumatík. V porovnaní s tradičnými druhmi impregnačných prípravkov pneumatík, ktoré zostávajú iba na povrchu a rýchlo sa zmyjú preč, tento impregnačný prípravok Gyeon Q2 Tire preniká cez štruktúru povrchu pneumatík a viaže sa na úrovni molekulárnej do tohto materiálu z gumy. Z hľadiska toho, že účinky jeho pôsobenia trvajú dlhšie, môžeme ho charakterizovať aj ako ochranný prípravok a nielen iba ako impregnačný prípravok. Už pár rokov po použití toho impregnačného prípravku sme denne jazdili a s istotou vám môžeme potvrdiť, že účinky aplikovania tohto impregnačného prípravku trvajú najmenej 4 týždne, dokonca aj v horúcom počasí.  Jeho pôsobenie je možné dokonca predĺžiť až na 6 týždňov a viac, ak sa aplikuje vo vrstvách a mierne sa ohreje pomocou teplovzdušnej pištole.

Charakteristika:

  • Dodatočná ochrana: áno (pohlcuje UV žiarenie)
  • Výdrž: približne 4 týždne (priemerná hodnota)
  • Úroveň lesku:  4/10 (jedna vrstva)
  • Efekt oživenia farby: áno
  • Vhodnosť použitia: gumené povrchy

Gyeon Q2 Tire je unikátny impregnačný prípravok, ktorý je zložený z dimetylsiloxánových polymérov, ktoré sa získavajú z ľahkých ropných destilátov. Tieto destiláty majú funkciu naviazania, pretože sú schopné preniknúť do gumy a priľnúť na tento povrch, čím dochádza k vytvoreniu ideálneho povrchu pre naviazanie dimetylsiloxánových polymérov. Potom, ako dôjde k ich naneseniu, tieto polyméry rýchlo kondenzujú a vytvárajú flexibilný povlak s obsahom kremičitanov, ktorý sa viaže na materiál z gumy na molekulárnej úrovni. Viskozita nosného gélu umožňuje  veľmi presné aplikovanie a  minimalizuje vytvorenie rizika znehodnotenia a jeho zmytia. Pneumatiky, na ktoré sa naniesol tento impregnátor si budú potom udržiavať svoj tmavý saténový finálny vzhľad, ktorý bude pretrvávať mnoho týždňov, aj po každom umývaní.

Návod na použitie:

Pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité, aby pneumatiky boli pred nanesením impregnačného prípravku dokonale vyčistené s čističom na pneumatiky Gyeon Q2 Tire and Rubber Cleaner a dobre vysušené. Pre jednu pneumatiku stačia iba 2-3 nastriekania prípravku Gyeon Q2 Tire , ktorý sa potom rovnomerne v tenkej vrstve rozotrie s použitím penového aplikátora, ktorý sa pohodlne drží v ruke. Po aplikovaní nechajte celkove vyschnúť asi 1 až 2 hodiny predtým, ako budete znova jazdiť na aute. V prípade, že nie je možné dodržať túto dobu, potom opatrne utrite pneumatiky s mikrovláknovou utierkou, aby ste odstránili prípadné zvyšky a minimalizovali riziko vzniknutia šmúh. Tiež môžete urýchliť proces vysušenia a podporiť maximálnu dobu výdrž povlaku pomocou použitia teplovzdušnej pištole.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.