MTM Hydro

Spoločnosť MTM Hydro, SRL bola založená rodinou Costamagna v roku 1977 v talianskom meste Cherasco. Scott Lindholm a Pierluigi Gallo (bývalý prezident, MTM Hydro Srl.) Vytvorili partnerstvo vytvárajúce MTM Hydro v Eden Prairie, Minnesota v roku 2005. Základ spoločnosti bol založený na výrobe zariadení na tlakové umývanie pre OEM a distribútorov. Aaron a jeho bratia vyrastali a sledovali, ako ich otec (Scott) prevedie spoločnosť vrcholmi a dolinami a poskytne im veľa príležitostí a skúseností. Ako deti si rodina Lindholm môže spomenúť na mnohé prípady, keď museli tráviť čas v sklade a často pomáhať (otcovi) s prichádzajúcimi a odchádzajúcimi zásielkami. Tragédia sa odohrala v roku 2011, keď Scott Lindholm nečakane zomrel. Aaron (najstarší z 3) prevzal vládu ako prezident MTM Hydro (USA).

Nasledujúce štyri roky trávil Aaron čas získavaním prehľadov o trhu a uviedol na trh spoločnosť Veloci Performance Products, Inc. (rebrand spoločnosti Mtm Hydro USA). V roku 2017 sa Aaron Lindholm stal prezidentom a generálnym riaditeľom po kúpe americkej dcérskej spoločnosti MTM Hydro SRL. „Uznávame hodnotu prémiového vybavenia, príslušenstva a riešení. Chceme ľudí poučiť o vplyve kvalitného vybavenia na výkon. Trávime svoj čas komponentmi, ktoré majú veľký rozdiel. “

Základom spoločnosti je kvalita; kvalitné výrobky, kvalitný zákaznícky servis, kvalitná inovácia ... Kvalita, kvalita, kvalita ... Dnes je spoločnosť pripravená rásť aj do ďalších produktových radov a aj naďalej zvyšuje pozíciu na svetovom trhu.

Žiadne produkty značky MTM Hydro sa nenašli...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie