MTM Hydro

Spoločnosť MTM Hydro, SRL bola založená rodinou Costamagna v roku 1977 v talianskom meste Cherasco. Scott Lindholm a Pierluigi Gallo (bývalý prezident, MTM Hydro Srl.) Vytvorili partnerstvo vytvárajúce MTM Hydro v Eden Prairie, Minnesota v roku 2005. Základ spoločnosti bol založený na výrobe zariadení na tlakové umývanie pre OEM a distribútorov. Aaron a jeho bratia vyrastali a sledovali, ako ich otec (Scott) prevedie spoločnosť vrcholmi a dolinami a poskytne im veľa príležitostí a skúseností. Ako deti si rodina Lindholm môže spomenúť na mnohé prípady, keď museli tráviť čas v sklade a často pomáhať (otcovi) s prichádzajúcimi a odchádzajúcimi zásielkami. Tragédia sa odohrala v roku 2011, keď Scott Lindholm nečakane zomrel. Aaron (najstarší z 3) prevzal vládu ako prezident MTM Hydro (USA).

Nasledujúce štyri roky trávil Aaron čas získavaním prehľadov o trhu a uviedol na trh spoločnosť Veloci Performance Products, Inc. (rebrand spoločnosti Mtm Hydro USA). V roku 2017 sa Aaron Lindholm stal prezidentom a generálnym riaditeľom po kúpe americkej dcérskej spoločnosti MTM Hydro SRL. „Uznávame hodnotu prémiového vybavenia, príslušenstva a riešení. Chceme ľudí poučiť o vplyve kvalitného vybavenia na výkon. Trávime svoj čas komponentmi, ktoré majú veľký rozdiel. “

Základom spoločnosti je kvalita; kvalitné výrobky, kvalitný zákaznícky servis, kvalitná inovácia ... Kvalita, kvalita, kvalita ... Dnes je spoločnosť pripravená rásť aj do ďalších produktových radov a aj naďalej zvyšuje pozíciu na svetovom trhu.

Žiadne produkty značky MTM Hydro sa nenašli...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.