Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Detail Guardz

Náš príbeh

Naši zakladatelia vytvárajú inovatívne produkty od roku 1984. Navrhujeme, vyrábame a odosielame priamo z našej fabriky, aby sme zaistili, že naši zákazníci dostanú produkty najvyššej kvality za dostupné ceny. Sme nadšení pre automobily, o tom niet pochýb!

Produktový rad Detail Guardz™ bol vytvorený špeciálne s ohľadom na komunitu starostlivosti o automobil. Načúvali sme komunite, aby sme pevne pochopili ich potreby a získali ďalšie pochopenie nedostatkov na trhu, pokiaľ ide o kvalitné a vysoko výkonné produkty na detailovanie.

Náš cieľ

Snažíme sa dostať ďaleko nad našich konkurentov s našimi inovatívnymi produktmi, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ponúkané za konkurencieschopné ceny, a náš neustály záväzok poskytovať výnimočné služby zákazníkom...a samozrejme pozornosť venovaná detailom, pretože na detailoch záleží!

Žiadne produkty značky Detail Guardz sa nenašli...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.