Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4391 hodnotení
5
4342x
4
39x
3
5x
2
0x
1
5x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
AG
Alla Gregor S.r.o.
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2023
som veľmi spokojná
FČ
Filip Čery
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2023
Maximálna spokojnosť, skvelá komunikácia, rýchle vybavenie objednávok, skvelé produkty a ceny ako tip top
JA
Ján Adamček
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2023
Veľmi spokojný!
MŽ
Michaela Žáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2023
Spokojnosť.
MO
Milos Okapal
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2023
Veľmi spokojny.
MS
Miroslav Stanko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2023
Odporúčam
JM
Jakub Michalík
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2023
.
+ Andyhoauto sú seriózny a svojou zodpovednosťou super tým, ktorí vedia čo robia. Sú v tom vynikajúci!!!
+ Neviete si vybrať, čo použiť, v akom poradí. Treba im len napísať e-mail čo potrebujete vedieť. Odpíšu na konkrétny prblém, otázku poskytnú odpoveď a konkrétne riešenia, alternatívy, kombinácie produktov.
+ Som presvedčený že sú naozaj dobrí.
+ Niektoré produkty sa mi už minuli a objednal som ich opäť no vo väčšom balení. Mňa osobne teší a mám radosť z toho keď je výsledok dokonalý. (Nepatrím medzi ľudí, ktorí sa uspokoja len tak z hocičím) Po nakombinovaní produktov výsledok stojí za to.
+ LEN TAK NA OKRAJ: Vo februári to bude rok čo ma prebiehalo menšie nákladné auto, nemal dostatočne veľkú vzdialenosť sa zaradiť vošiel tesne predomňa a kamienky orýpali lak celá ľavá strana + predok. Podstatné bolo, že auto bolo navoskované, tak kamienky obrýpail len lak, neodrvili farbu až na plech. Nie je porušený plech nezačína hrdzavieť. To je podstatné!!!!
Veľmi dobrý obchod, maximálna spokojnosť
Ahoj, Peter,
Ani si nevieš predstaviť, ako nás tvoja recenzia potešila !
Veľmi pekne ďakujeme.
Andy z Andyhoauto.sk
VD
Veronika Dugova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.1.2023
Všetko v poriadku , rýchle dodanie, jedine co by som pozmenila je ubrať v tej familiarnosti v správach a mailoch, viac formálne by mi viac vyhovovalo, ale to je len detail, vdaka
A
Administrator
(Administrátor)
18.1.2023
Dobrý deň,
Plne si uvedomujeme, že nie každému to môže vyhovovať, ale zatiaľ máme veľmi pozitívne ohlasy a v prípade, že vieme niekomu vyčariť úsmev na tvári. Nevidím dôvod na zmenu, každopádne rešpektujeme Váš názor a rozumieme mu.
MH
Miroslav Hamran
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.1.2023
Maximálne, rýchle doručenie, balím dobre a bezpečne zabalený
JS
Jozef Sčislák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.1.2023
Veľmi spokojný
Zdravim, vsetko bolo super len som cakal ze uz ked mam objednavku nad 100 eur doprava je zdarma. U dvoch vasich konkurentov je doprava zdarma od 75 eur, toto ma trosku sklamalo. Dakujem
Dobrý deň,
Dopravu zadarmo sme mali od začiatku e-shopu po dobu takmer 3 rokov. Z dôvodu, že všetko ide hore a chceme pokryť čo najlepšie ceny, museli sme pristúpiť ku kroku účtovania dopravy aj nad 100€. Keby ste zaplatil kartou vopred, ušetríte 0,8€.
V prípade, že Vás to u nás sklamalo, mrzí nás to. Avšak, máme na to rozumné dôvody.
Ako to má konkurencia je v tomto prípade nepodstatné, nesledujeme ich a nemáme dôvod sa od nich inšpirovať.
Andy z Andyhoauto.sk
Ľ
Ľubomír
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.1.2023
Max. spokojnosť. Skvelá komunikácia,rýchle dodanie.
MB
Miroslav Benkovský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.1.2023
Super ako vždy
SA
Simon Andrejkovic
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.1.2023
Dobrý deň. Z e-shopu som si nechal zaslať viacero produktov a musím povedať ,že som naozaj maximálne spokojný !!! Dodanie mám prevažne na ďalší deň ! A čo sa tyka produktov ,ak niečo potrebujem, a niesom si istý , stačí mi napísať, opýtať sa a hneď mam v správe tu najlepšiu variantu, ktorú si mam vybrať. Za mňa je to najlepší E-shop. Perfektný výber za dobre ceny. Ďakujem za každé jedno extra rýchle dodanie zásielky. Obchod maximálne každému len a len odporúčam. S pozdravom
L
Lubom
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.1.2023
Maximalna spokojnost uterak bomba
JV
Jahodář Vladimír
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.1.2023
Max spokojenost, rychlé dodání,,dobré ceny.
RK
Radovan Kotuľák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.1.2023
Rýchle jednanie aj dodanie
Maximalna spokojnost
Ahoj, Milan,
Ďakujeme !
Andy z Andyhoauto.sk
na prelome rokov 2022 a 2023
rýchle doručenie
Ahoj, Ladislav,
Ďakujeme za pozitívnu recenziu a tešíme sa :-)
Andy z Andyhoauto.sk
.png)