Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4390 hodnotení
5
4341x
4
39x
3
5x
2
0x
1
5x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
MG
Matej Gálik
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.9.2022
TŠ
Tomáš Študenc
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.9.2022
⭐⭐⭐⭐⭐
M
Miro
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.9.2022
S obchodom som maximálne spokojný, vždy super prístup a rýchle vybavenie objednávok.
RV
Rostyslav Vovk
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.9.2022
TL
Tomáš Lukáň
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.9.2022
+ Nemám výhrady
Ahoj,
ďakujeme !
Andy z Andyhoauto.sk
+ Prehlednost
+ Sortiment
+ Perfektni pristup prodejce
+ Veskere rady a pomoc zdarma
+ prodavany sortiment osobne zkouseny prodejcem
+ Rychlost odbaveni a dopravy
Ahoj,
Teší nás, že si s nami spokojný :)
Veríme, že sa opäť uvidíme.
Andy z Andyhoauto.sk
MH
Matúš Hamřík
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.9.2022
Objednával som prvý krát a za mňa maximálna spokojnosť.Dodanie,sortiment a hlavne komunikácia (na ktorej mi dosť záleží) tak vždy odpísal aj cez víkend.Poradil,odporučil.Za mňa ozaj TOP obchod.Nemám čo vytknúť.Určite objednám znova.
JM
Jaroslav Marták
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.9.2022
JG
Jiří Gajdoš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.9.2022
TM
Tomáš Meloun
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.9.2022
Rychlost, komunikace.
VH
Vladimir Harvanek
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
9.9.2022
LM
Lukaš Maďak
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.9.2022
DS
Daniel Seman
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.9.2022
MO
Michal Olbert
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.9.2022
Ako vždy všetko typ top nemám čo vytknúť
TS
Tomas Stanko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.9.2022
No obchod má kvalitný výber ozaj dobrej autokozmetiky, pomôcok na umývanie kefy na kolesá za mňa super, nie tie benzínkovo-supermarketové braky !! Doručenie to ozaj je skvele vymyslené. Tie e-maily srandovné to nie je môj vkus, ale to je len môj osobný názor, ale určite potešia zákazníkov, prípadne rozosmejú, pre mňa sú zábavné tie gumené macíky ako darček :D :D .
Určite nakúpim aj nabudúce naozaj seriózne e-shop.
Ahoj Mário,
veľmi pekne ďakujeme za recenziu :-)
Andy z Andyhoauto.sk
SV
Szilárd Vízy
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.9.2022
Bez problémov
+ Rýchle jednanie i doručenie , ústretovosť …..aj napriek tomu odporúčam pridať k možnostiam doručenia aj Packetu , som presvedčený že ju uprednostní oveľa viac potencionálnych zákazníkov , ktorí sa už len kôli tejto možnosti rozhodnú zakúpiť tovar práve u Vás
- Nieje
Ahoj Peter,
Packetu u nás nájdeš, tak ako doručenie na výdajné miesto, tak aj na adresu :-)
Andy z Andyhoauto.sk
MB
Michal Bob
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.9.2022
Super
.png)