Labocosmetica Fiero - jemná leštiaca pasta, vhodná pred aplikáciou keramiky

Kód: 8853/250
€28,49 / ks €23,74 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Labocosmetica Fiero je inovatívna jemná leštiaca pasta na vodnej báze bez voskov a silikónov, ktorý nezakrýva chyby laku, ale odstraňuje ich. Zanecháva čistý a verný povrch s mimoriadne hlbokým leskom, čím vytvára ideálne podmienky na nanášanie nanokeramických povlakov. Táto leštiaca pasta je špeciálne určená na prípravu laku na následnú fázu nanášania povlaku. Vďaka inovatívnej technológii S.A.M. (Self Assembled Monolayer) zaručuje silné a trvalé spojenie medzi povrchom a naneseným nanokeramickým povlakom, vrátane nášho sealantu CUPIDO. Tradičné základné povlaky, ktoré používajú živice a plnivá na dosiahnutie vynikajúcej povrchovej úpravy, potrebujú dlhý čas na priľnutie k laku, zvyčajne 6 až 12 hodín! S FIERO sa takéto čakanie odstráni, pretože umožňuje okamžitú aplikáciu vybraného povlaku, t. j. ihneď po ukončení fázy povrchovej úpravy,  čím sa detailárom ušetrí veľa času. FIERO je leštiaca pasta pre dokonalý povrch, ktorá odoláva isopropylalkoholu a je kompatibilná so všetkými povlakmi, ktoré vyžadujú vytvrdzovanie IR lampou, bez straty lesku. FIERO neobsahuje žiadne živice, plnivá ani vosky, jeho zloženie pozostáva zo starostlivo vybraných syntetických abrazívnych materiálov, ktoré sa prispôsobujú povrchu vďaka inovatívnej "Adaptive Abrasive Technology". Táto technológia umožňuje vždy dokonalý a čistý povrch na mäkkých aj tvrdých povrchoch. FIERO umožňuje skrátiť pracovný čas na akomkoľvek type laku a dokazuje svoju maximálnu dokončovaciu výkonnosť na povrchoch citlivých. Na tvrdé alebo keramické povrchy v kombinácii s naším produktom AUDACE umožňuje dokončiť prácu len v dvoch krokoch. Z týchto dôvodov je FIERO riešením, ktoré detailári hľadali.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1965 je cieľom spoločnosti Ma-fra vášnivo zveľaďovať a chrániť medzinárodné automobilové dedičstvo, čo sa prejavuje spojením Made in Italy s kozmetikou pre automobily. Vďaka skúsenostiam výrobcu a popredným výskumným laboratóriám spája spoločnosť Ma-fra vysokú úroveň kvality a technologických štandardov prostredníctvom remeselných výrobných metód, ktoré umožňujú dosahovať špičkové výsledky.

Spoločnosť Ma-fra má svoje korene v ďalekej polovici šesťdesiatych rokov. Podnikateľský inštinkt jej zakladateľa Gianfranca Mattioliho mu kázal preniesť princípy ľudskej kozmetiky do úplne novej oblasti, a tak sa zrodil slávny slogan "kozmetika pre vaše auto".

To, čo sa vtedy nazývalo kozmetika, sa dnes nazýva detailing. O viac ako polstoročie neskôr dali jeho potomkovia vzniknúť línii Labocosmetica: úžasnej koncentrácii technológie, inovácie a tradície určenej tým, ktorí vyžadujú pre svoje auto to najlepšie a len to najlepšie ošetrenie.

Labocosmetica je jediným výrobcom v oblasti detailingových prípravkov pre automobily s tromi certifikátmi ISO od TUV.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.