MJJC Foam Cannon PRO - mechanický napeňovač pre Kärcher K2 - K7

Kód: 4045
Novinka
Značka: MJJC
€41,99 / ks €34,99 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Napeňovač s tryskou Foam Cannon, vyrobený spoločnosťou MJJC patrí medzi najmodernejší typ napeňovača s tryskou s vynikajúcimi detailmi. Je ideálny napr. aj na  tzv. predumývanie automobilov s použitím kvalitnej aktívnej peny, pričom dochádza k vytvoreniu kvalitnej hustej snehovej peny, dokonca aj v spojení s nízkotlakovými čističmi. Tento napeňovač  má nastaviteľnú trysku, čím dokážete regulovať a nastaviť spätný tlak dokonca aj pri použití slabšieho vysokotlakového čističa (wapky). Nádoba je vyrobená z  chemicky odolného plastu, ktorý má vysokú hustotu (typ HDPE) a jej otvor na napĺňanie je dostatočne veľký na to, aby umožnil naplnenie aj z veľkej plechovice. Nasávacia trubica je dostatočne stabilná na to, že aj pri otočení nádoby dochádza stále k nasávaniu jej obsahu. Nanášanie peny sa môže upraviť vo vertikálnom a horizontálnom smere. A naviac, napeňovač Snow Storm Foam Cannon je dodávaný  s náhradnými filtrami a tak môžete  veľmi jednoducho zabezpečiť jeho údržbu a starostlivosť  počas dlhého obdobia.  Je naozaj vynikajúci!

Praktické výhody Snow Storm  napeňovača s tryskou.

Napeňovač s tryskou Snow Storm si obľúbite hneď na prvý pohľad, keď ho vybalíte z krabice. Tento napeňovač s tryskou je kompletne pripravený na použitie. Iste neujde vašej pozornosti, že nádoba napeňovača s tryskou je trochu odlišná od ostatných, ktoré sú v ponuke na bežnom trhu.

Zaiste na prvý pohľad upúta vašu pozornosť tvar nádoby napeňovača. Nádoba má kužeľovitý tvar a veľké priestranné dno. Väčšina napeňovačov s tryskou má tvar typicky štandardných nádob pre naplnenie čistiaceho prostriedku a veľmi ľahko dochádza k nestabilite alebo k prevráteniu nádoby.  Takéto situácie nás dokážu veľmi rýchlo vykoľajiť!  Náš Snow Storm napeňovač s nádobou vám zaručí, že vždy bude pevne a bezpečne stáť na tom mieste, kde ste ho uložili.

Nádoba z plastu má dostatočne široký otvor pre jej naplnenie a oveľa jednoduchšie sa dá do nej naplniť  čistiaci prostriedok na umývanie automobilu bez toho, aby došlo k znečisteniu okolia. Dokonca aj pri napĺňaní z veľkej 5 litrovej zásobnej nádoby nie je potrebné napumpovať jej obsah.

A nakoniec, rovnako dôležitý faktor je ten, že plastová nádoba napeňovača s tryskou je priesvitná s vyznačením miery po 100 ml. Týmto je umožnené veľmi jednoduché dávkovanie čistiaceho prostriedku určeného na predumývanie automobilov.

Ďalšie dodatočné funkčné schopnosti.

Bežne dostupné napeňovače umožňujú nastavenie napeňovacej funkcie v smere  vertikálnom-čiže nastavenie šírky nanášajúcej peny.  Snow Storm napeňovač s nádobou však umožňuje tiež otočenie smeru striekania a tým je umožnené nanášanie peny aj v smere horizontálnom. Používaním tohto Snow Storm napeňovača tak získate omnoho viac flexibility.

V súvislosti s nastavovacími možnosťami Snow Storm napeňovača s tryskou môžeme podotknúť, že sa dodáva s napeňovacou tryskou, ktorá má rozmer 1,25 mm. Táto tryska vytvára tzv. spätný tlak a podmieňuje hustotu peny. Tryska  s rozmermi 1,25 mm je ideálna pre väčšinu vysokotlakových čističov, kedy dochádza k tvorbe  skutočne veľmi kvalitnej peny, pravdaže v  súvislosti s typom použitého prostriedku na umývanie, tlaku vody, tvrdosti vody a iných činiteľov.

A ešte niečo navyše.

Ak máte napr. nízkotlakový čistič, ktorý sa používa bežne na čistenie, ktorý má hodnotu menšiu než 130 barov, tak iste máte skúsenosti s tým, že je potrebné vymeniť trysku na veľkosť 1,1 mm, aby došlo k tvorbe tej správnej peny. Tieto skutočnosti sú v súvislosti s inými napeňovačmi, ktoré sú predávané. Ale Napeňovač s tryskou Snow Storm Foam Lance sa dodáva s tryskou, ktorá má rozmer 1,1 mm! Dokonca, aj keď máte menší čistič, dokážete naplno využiť tento druh napeňovača s tryskou.

A ďalší, nezanedbateľný fakt je ten, že keď si kúpite túto napeňovač s tryskou, budete  ho môcť používať dlhú dobu - čiže, keď dôjde postupom času k  prirodzenému opotrebovaniu či upchávaniu filtra, spôsobeného dlhodobým používaním, je potrebná jeho výmena. Ale  našťastie - dodané náhradné filtre sú vám k dispozícii na výmenu.

Špecifikácie

 • Napeňovač s tryskou sa odporúča na používanie s vysokotlakovými čističmi s nasledujúcimi parametrami :
 • Tlak max 150 barov  (s dodávanými tryskami)
 • Maximálny tlak vody: 21  l/m
 • Maximálna teplota vody: 60 stupňov ( Použitie horúcej vody)

Napeňovač s tryskou sa môže využívať s vysokotlakovými  strojmi, ale nie s veľkým prietokom vody. Je však potrebné zmeniť dýzu na 1,4 mm, aby došlo k eliminovaniu pulzovania vysokotlakového čističa.

Príslušenstvo:

 • Nádoba s obsahom 1 000 ml
 • Spojovacie časti  podľa vášho výberu
 • 3 filtre, určené na výmenu pri údržbe
 • 1,1 mm tryska  (1,25 mm  tryska  je pripevnená na dodanom napeňovači)

Rady pri dennom používaní a údržbe:

 • Po použití vždy vyprázdnite nádobu. Dôkladne opláchnite  a prepláchnite čistou vodou. Týmto zabezpečíte, že zvyšky čistiacich prostriedkov na umývanie sa nebudú usadzovať vo filtri.
 • Ak sa napeňovač s tryskou nebude používať dlhšiu dobu (napr. v zimnom období), vykonajte celkovú údržbu, vrátane výmeny filtra a ich vybratia.
 • Udržujte v podmienkach, ktoré nedosahujú bod mrazu.

Často kladená otázka:

Neviem, prečo nedokážem vytvoriť takú penu, aká je uvedená na obrázkoch, alebo vo videu. Prečo je tomu tak?

Odpoveď:

Hustota peny závisí od nasledujúcich faktorov:

 • od vášho vysokotlakového čističa
 • od tlaku vody / prúdu vody
 • tvrdosti vody

Dodatočné parametre

Kategória: Napeňovače
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.