MTM Hydro PF22 - mechanický napeňovač pre Nilfisk

Kód: 3005
€57,99 / ks €48,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.11.2021

Dodávaný s koncovkou pre Hobby Nilfisk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mechanický napeňovač s označením PF22 od výrobcu MTM Hydro z ďalekého Talianska je novým prelomom v penovom priemysle. Či už pravidelne alebo nepravidelne umývate automobily, tento napeňovač musíte mať ! A to preto, že šetrí čas a predovšetkým vaše peniaze! Vyššia efektivita a menšia spotreba oproti bežne dostupným napeňovačom.  Napeňovač PF22 je populárny na celom svete.

PF-22 ponúka nielen nastaviteľné lopatky ventilátora, ale teraz ponúka aj nastaviteľný rozstrekovací profil (vertikálne) alebo horizontálne), keď hodí hustú penu na vaše vozidlo. Chemický vstrekovací otočný regulátor na vrchnej časti umožňuje, aby sa z 1L nádoby čerpalo viac alebo menej prípravku, čím sa zvyšuje alebo znižuje výstup peny.

Maximálny tlak: 200 bar / 2900 psi

Maximálna teplota: 60 °C

Objem nádoby: 1L

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre vysokotlakové čističe
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť MTM Hydro, SRL bola založená rodinou Costamagna v roku 1977 v talianskom meste Cherasco. Scott Lindholm a Pierluigi Gallo (bývalý prezident, MTM Hydro Srl.) Vytvorili partnerstvo vytvárajúce MTM Hydro v Eden Prairie, Minnesota v roku 2005. Základ spoločnosti bol založený na výrobe zariadení na tlakové umývanie pre OEM a distribútorov. Aaron a jeho bratia vyrastali a sledovali, ako ich otec (Scott) prevedie spoločnosť vrcholmi a dolinami a poskytne im veľa príležitostí a skúseností. Ako deti si rodina Lindholm môže spomenúť na mnohé prípady, keď museli tráviť čas v sklade a často pomáhať (otcovi) s prichádzajúcimi a odchádzajúcimi zásielkami. Tragédia sa odohrala v roku 2011, keď Scott Lindholm nečakane zomrel. Aaron (najstarší z 3) prevzal vládu ako prezident MTM Hydro (USA).

Nasledujúce štyri roky trávil Aaron čas získavaním prehľadov o trhu a uviedol na trh spoločnosť Veloci Performance Products, Inc. (rebrand spoločnosti Mtm Hydro USA). V roku 2017 sa Aaron Lindholm stal prezidentom a generálnym riaditeľom po kúpe americkej dcérskej spoločnosti MTM Hydro SRL. „Uznávame hodnotu prémiového vybavenia, príslušenstva a riešení. Chceme ľudí poučiť o vplyve kvalitného vybavenia na výkon. Trávime svoj čas komponentmi, ktoré majú veľký rozdiel. “

Základom spoločnosti je kvalita; kvalitné výrobky, kvalitný zákaznícky servis, kvalitná inovácia ... Kvalita, kvalita, kvalita ... Dnes je spoločnosť pripravená rásť aj do ďalších produktových radov a aj naďalej zvyšuje pozíciu na svetovom trhu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.