Koch Chemie Green Star - produktová etiketa

Kód: 8416
€0,50 / ks €0,42 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Identifikujte svoje obľúbené fľaše pomocou produktových etikiet vašich prípravkov! Už nikdy sa Vám nestane, že zmiešate dve rôzne chemikálie do jednej fľaše.

Návod ako nalepiť správne etiketu:

  • Každú etiketu stlačte a spodnú časť pretrite niekoľkokrát päsťou zľava-doprava a zhora-nadol, aby ste sa uistili, že je úplne nalepená na priehľadnú prenosovú pásku.
  • Pomaly odlepte podkladový papier a nechajte celú etiketu na priehľadnej prenosovej páske pripravenú na nalepenie.
  • Keď je etiketa pripravená na nalepenie na fľašu, uistite sa, že je fľaša úplne čistá a suchá, pretože klzké povrchy sťažujú nalepenie.
  • Po nalepení etikety veľmi pomaly odlepte priehľadný prenosový papier, pričom zaistite, aby sa pri odlepovaní celá etikta odlepila od priehľadnej prenosovej pásky.

Užite si svoje nové, hladké a jednoznačne označené fľaše!

 Ako predajca nemôžeme prevziať zodpovednosť za chybu používateľa a nesprávne nalepenie etikety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Koch-Chemie bola založená v roku 1968 Hansom Kochom v jeho vlastnej garáži. Dôvodom bola jeho nespokojnosť s kvalitou autokozmetiky, ktorá bola v tom čase dostupná na trhu. Vďaka neustálemu výskumu a vývoju je dnes výrobca uznávanou renomovanou značkou, ktorej kvalitu dôkladne preverili tisíce zákazníkov v 50 krajinách sveta ako aj významní výrobcovia automobilov ako je Mercedes Benz, BMW a iní, napr. VW.

Dnes ponúka Koch Chemie skutočne impozantnú škálu autokozmetiky. Počnúc univerzálnymi čističmi, prostriedkami a prípravkami na čistenie, ochranu a impregnáciu interiérových povrchov vozidiel, cez produkty na mechanickú a chemickú dekontamináciu laku, vosky a sealanty, až po ucelený sortiment leštiacich pást a kotúčov, a nakoniec, až po ozdobu celej ponuky, ktorou sú keramické ochranné povlaky na lakované diely karosérie vozidiel. Koch Chemie to nie je len ponuka skvelých preverených produktov, ale aj perfektný pomer výkonu k cene, takže je skutočne z čoho vyberať.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.