Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Ma-Fra Maniac Line Glass Cleaner and Degreaser - čistič skiel

Kód: 7885/500
€7,80 / ks €6,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Efektívny čistič skiel.

Výhody produktu:

  • Nepoškodzuje už aplikovanú ochranu skla
  • Rýchle a jednoduché použitie: odstraňuje aj tie najodolnejšie nečistoty a mastnotu zo skla.
  • Odstraňuje vodný kameň a mastné látky obsiahnuté v elektronických cigaretách.
  • Technológia Zero Streaks™: rýchlo schne bez zanechania šmúh alebo škvŕn.
  • Neobsahuje amoniak.
  • Nezanecháva škvrny ani nepoškodzuje žiadny materiál, s ktorým príde do kontaktu, vrátane jemnejších tkanín, ako je Alcantara®, koža alebo iné materiály poťahu prístrojovej dosky.
  • Vhodné pre všetky typy skiel vrátane tónovaných.
  • Príjemná a osviežujúca vôňa.  

Návod na použitie: 
Nastriekajte priamo na znečistené sklo a utrite čistou handričkou z mikrovlákna. Potom výrobok dôkladne utrite ďalšou čistou, suchou handričkou z mikrovlákna, kým nedosiahnete úplne suchý povrch. Pri čistení okien v interiéri naneste prípravok na handričku, aby ste predišli znečisteniu ostatných častí vozidla.

Mechanizmus účinku:
Čistenie okien a sklenených povrchov je potrebné nielen ako posledný krok k dokonalému umytiu, ale aj na zlepšenie viditeľnosti a bezpečnosti pri jazde. Jedným z najväčších problémov je odstránenie čistiaceho prostriedku, ktorý často zanecháva na povrchu stopy alebo usadeniny, čo znamená, že na dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebných niekoľko krokov. Čistič a odmasťovač skiel MANIAC sa používa rýchlo a jednoducho: pôsobí do hĺbky, odstraňuje všetky druhy nečistôt, dokonca aj mastné stopy, ako sú odtlačky prstov, zo všetkých typov okien a skiel, dokonca aj z tónovaných okien alebo obrazoviek digitálnych zariadení.

V priestore pre cestujúcich odstraňuje mastné látky a glycerín obsiahnuté vo výparoch z e-cigariet - tzv. swapovú špinu. Dodáva ošetrenému povrchu olej odpudzujúci účinok, ktorý znižuje tvorbu odtlačkov prstov na ošetrenom povrchu.

Na exteriéri vozidla odstraňuje všetky druhy nečistôt, dokonca aj mastné stopy alebo vodný kameň, ale je inertný voči predtým použitým ochranným prostriedkom, čím zabezpečuje ich zachovanie. Vďaka technológii Zero Streaks rýchlo schne bez zanechania škvŕn alebo šmúh. Okrem toho neobsahuje amoniak ani metanol a je inertný voči všetkým materiálom, s ktorými prichádza do kontaktu, dokonca aj voči tým najchúlostivejším, ako je Alcantara®, koža, jemné dotykové alebo antireflexné obrazovky (vo vnútri) a chrómové lišty na povrchu vozidla. V neposlednom rade príjemná vôňa osvieži interiér.

Fyzický stav Bezfarebná kvapalina
Hodnota pH pri 20 °C 5,5
Hustota pri 20 °C 1 g/m3
Rozpustnosť vo vode  Plne miešateľný
Čistenie *****
Zabezpečenie *****
Žiadne šmuhy ani halo efekty *****
Vône ****

Často kladené otázky:

Prečo by som mal používať "MANIAC - ČISTIČ A ODSTRAŇOVAČ OKEN" namiesto čistiaceho prostriedku na okná pre domácnosť?
Produkty pre domácnosť majú nižší čistiaci účinok a predovšetkým sú menej vhodné pre rôzne materiály, ktoré sa nachádzajú v exteriéri a interiéri vozidla. Tieto výrobky často obsahujú nerafinovaný čpavok alebo alkohol, látky, ktoré sú obzvlášť škodlivé pre niektoré materiály nachádzajúce sa na vonkajších povrchoch automobilov, ale najmä v interiéri.

Čistiaci a odmasťovací prostriedok na sklo MANIAC navyše pridáva olej odpudzujúci účinok, ktorý znižuje tvorbu odtlačkov prstov na ošetrovaných povrchoch, a preto je obzvlášť vhodný na čistenie dotykových obrazoviek.

Dokáže odstrániť mastné látky a glycerol obsiahnuté vo výparoch z e-cigariet - tzv. swapové nečistoty?
Áno, jeho odmasťovacia schopnosť odstraňuje glycerolové zvyšky, ktoré zostávajú po dyme z e-cigariet.

Mám v tejto fáze venovať pozornosť nejakým konkrétnym bodom?
Pri čistení okien sťahovacích dverí začnite spustením okna o niekoľko centimetrov. Tým sa zabezpečí, že sa pri úplne zatvorenom okne vyčistia aj tie časti okna, ktoré sú bežne zakryté tesnením. Nezabudnite starostlivo vyčistiť zrkadlá. Zabránite tak nepríjemnému oslneniu pri jazde a odstránite posledné stopy vody po umývaní.

MF-82


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Zrodené pre automobilového maniaka!
Maniac Line od MAFRA je rad produktov s vysokým výkonom a technologickým obsahom pre skutočných nadšencov autokozmetiky, tých, ktorí sa neuspokoja s tradičným radom produktov.

Vychádzame v ústrety maniakom na estetický výkon, extrémnym milovníkom áut, hľadačom dokonalých detailov, nadšencom a profesionálom. Pre ľudí, pre ktorých je táto činnosť viac ako hobby alebo práca, je to jedna z vecí, ktoré ich v živote napĺňajú. Ich skutočná VÁŠEŇ!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.