Vážení zákazníci, Dovolujeme si Vás upozorniť, že dňa 28.05.2024 bude náš e-shop nedostupný z dôvodu plánovanej odstávky elekriky v čase 07:00 - 18:00 Z toho dôvodu objednávky prijaté maximálne do 06:30 ráno budú odoslané v ten istý deň, zvyšné objednávky v Stredu. Ďakujeme vopred za vaše pochopenie Andyhoauto s.r.o.

Gyeon Q2M Tar – odstraňovač asfaltu a organických častí

Kód: 4815/500 4815/100 4815/400 Zvoľte variant
€18,99 / ks €33,56 / ks €111,30 / ks od €18,99 / ks €15,83 bez DPH €27,97 bez DPH €92,75 bez DPH od €15,83 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní Očakávame do 7, max 14 dní Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
- - 30.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento odstraňovač Q2M Tar je ďalší prípravok z produkcie typu Gyeon, ktorý má vlastnosti profesionálneho používania vo všetkých jeho vlastnostiach. Gyeon Q2M Tar -  je nevyhnutný pre chemickú dekontamináciu laku, pretože veľmi rýchlo rozpúšťa nečistoty organického pôvodu – akými sú  znečistené miesta od asfaltu, pevne usadené zvyšky organického pôvodu a iné. Hoci tento druh odstraňovača znečistenia si nevyžaduje žiadne následné opláchnutie a tiež nevytvára neželateľné vyblednutie čistenej plochy, predsa je potrebné byť opatrný pri jeho aplikovaní a nepoužívať ho na horúcom povrchu automobilu a tiež sa nemôže nechať zaschnúť na aplikovanom mieste. Odporúča sa, aby sa nepoužíval na čerstvo nalakovaných dieloch automobilu, pretože môže vzniknúť riziko poškodenia. Čiže, ak sa starostlivo používa tento prípravok Gyeon Q2M  Tar - odstraňovač asfaltu a organických nečistôt, potom bude patriť medzi nevyhnutné a podstatné prípravky na čistenie, využívané všetkými automobilovými nadšencami a profesionálmi.

Charakteristika

  • Čistiaca schopnosť :  10/10 (v porovnaní s ostatnými)
  • Riedenie:  nie ( prípravok je už v pripravenej forme)
  • Maximálna doba pôsobenia: 2 minúty
  • Odstránenie nečistôt iného pôvodu než organického : nie
  • Odstránenie organického druhu znečistenia : áno
  • Bezpečné pre používanie na diskoch : áno

Gyeon Q2M Tar je silne účinný odstraňovač asfaltu a organických nečistôt, ktorý je založený na báze d-limonénu, ktorý veľmi rýchlo rozpúšťa naviazané organické nečistoty na povrchu automobilov. Okrem toho, že dokáže odstrániť znečistenia od asfaltu a zvyšky lepidiel, je tiež ideálny pre odstránenie starších vrstiev sealantov a  ochranných voskov. Gyeon Q2M Tar sa môže vždy bezpečne používať na všetkých vonkajších povrchoch automobilov pri dodržaní správneho postupu. Výnimočná opatrnosť sa vyžaduje iba v prípadoch, kedy sa aplikuje na čerstvo nalakovaný diel, ktorý je bez ochrany – ako napr. okamžite potom, ako bola vykonaná SMART oprava. V takýchto prípadoch  by sa malo vyhnúť používaniu prípravku Gyeon Q2M Tar, pretože je veľmi účinné organické rozpúšťadlo.

Návod na použitie

Gyeon Q2M Tar – odstraňovač asfaltu a organických nečistôt je založený na báze rozpúšťadiel a mal by sa používať s dôslednou starostlivosťou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov umyte a opláchnite váš automobil ako zvyčajne a potom postupne, na jednotlivých plochách mierne nastriekajte na povrch a nechajte pôsobiť 1 až 2 minúty. Potom vezmite mikrovláknovú utierku a zotrite jemne plochu, aby ste odstránili všetky zostatky znečistenia. Nakoniec opláchnite plochu so silným prúdom vody predtým, ako budete pokračovať na ďalšej novej ploche. Potom, ako skončíte na všetkých plochách, (nepokúšajte sa mikrovláknovú utierku oprať, pretože výrazný zápach by znečistil vašu práčku), opláchnite dôkladne ešte raz celý automobil a potom pokračujte v ďalšom stupni dekontaminačného procesu (odstránenia železitých častíc znečistenia pomocou čističa na rozpúšťanie železitých častíc).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.