AutoGlanz FabriClean - čistič čalúnených a textilných materiálov

Kód: 3229/500 3229/100 3229/501 Zvoľte variant
€9,20 / ks €13,99 / ks €39,95 / ks od €9,20 / ks €7,67 bez DPH €11,66 bez DPH €33,29 bez DPH od €7,67 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AutoGlanz FabriClean je vysoko účinný čistič čalúnenia a odstraňovač škvŕn, ktorý odstraňuje znečistenia, škvŕn od vody a zašpinenia na čalúnených, textilných častí vášho automobilu (a tiež vo vašej domácnosti).

Nejedná sa o "Univerzálny čistiaci prípravok (APC)" v inom premenovaní !

FabriClean bol vyrobený po dlhej dobe výskumov a testovania, kým došlo k vytvoreniu tohto unikátneho prípravok, ktorý nie je iba ďalším v poradí  tzv. univerzálnych čistiacich prostriedkov(APC).

Vo všeobecnosti možno poznamenať, že univerzálne čistiace prípravky (APC)  obsahujú zvyčajne zmes silných  a lacných tenzidov (povrchovo aktívnych látok). Tieto zmesi sú vynikajúce pri čistení, teda univerzálne čistiace prípravky (APC) sú vysoko účinné, ale za akú cenu?

Sú  tzv. "lepkavé" alebo inými slovami, pracujú na molekulovej úrovni a doslova sa naviažu do vlákien čalúneného alebo textilného materiálu, ktorý chcete vyčistiť a povrch po uschnutí bude ešte viac  podliehať znečisteniu.  Čiže, v skutočnosti univerzálne čističe APC  po určitej dobe spôsobia, že čalúnenie bude ešte viac zašpinené - a to samozrejme nechcete!

Nie je to iba otázka toho, ako potom očistiť povrch s vodou, po aplikovaní univerzálneho čistiaceho prostriedku, keďže sa jedná o veľmi jemné druhy čalúnenia a textílií, pri ktorých iste nie je ideálne ich nechať omočené vo vode!

Ako ďalej?

Špeciálne vyrobený čistič FabriClean bol špecificky vytvorený pre jeho efektívne pôsobenie na jemné, chúlostivé čalúnené a textilné materiály.

Vynikajúce účinky tohto prípravku sú dosiahnuté prostredníctvom biologicky rozložiteľných, neutrálnych primárnych povrchovo aktívnych látok (tenzidov). Tieto  povrchovo aktívne látky pôsobia priamo a účinne bez toho, aby znehodnocovali povrch, ktorý sa snažíme vyčistiť.

Zároveň so súčasným pôsobením sekundárnych povrchovo aktívnych látok (tenzidov) dochádza k tomu, že jednotlivé skupiny týchto zložiek majú odlišnú funkčnú úlohu v dosiahnutí dokonalého čistého povrchu, ktorý nemožno charakterizovať ako " lepivý."

Návod na použitie :

Pre menšie druhy znečistenia:

  1. Nastriekajte menšie množstvo FabriClean na čistú mikrovláknovú utierku.
  2. Jemne pretrite znečistené plochy iba jedným smerom (silno nepritláčajte).
  3. Zotrite s druhou čistou mikrovláknovou utierkou.

 Pre väčšie druhy znečistenia:

  1. Nastriekajte menšie množstvo na znečistenú plochu a nechajte chvíľu pôsobiť.
  2. Rozotrite čistič s čistou mikrovláknovou utierkou alebo štetcom/kefkou.
  3. Na vysušenie použite čistú, suchú mikrovláknovú utierku, ktorú budete krátko prikladať na povrch, až do úplného vysušenia.
  4. V prípade potreby použite vysávač na mokré vysávanie, aby ste odstránili zvyšky kvapaliny.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 27.8.2022
Použitý aj v domácnosti. Spokojnosť. + účinok + vôňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.