Gyeon Q2 FabricCoat – ochranný povlak na textilný materiál

Kód: 4755/120 4755/400 Zvoľte variant
€21,01 / ks €61,50 / ks od €21,01 / ks €17,51 bez DPH €51,25 bez DPH od €17,51 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní Očakávame do 7, max 14 dní Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok Gyeon Q2 FabricCoat je veľmi účinný povlak na báze kremičitanov, určený pre aplikovanie na najmodernejšie textilné materiály v automobiloch, ktorý vytvára neviditeľnú hydrofóbnu (vodo-odpudivú) bariéru, ktorá odpudzuje kvapaliny a znečistenia. Vzhľadom na schopnosť udržania pôvodných ochranných vlastností tohto prípravku až počas doby 6 mesiacov, je investícia do tohto ochranného prípravku naozaj veľmi efektívna (nebudete musieť náročne odstraňovať akékoľvek vzniknuté znečistenia spôsobené napr. deťmi pri jazde v automobile - stačí iba jednoducho  miesto utrieť a tiež  nebudete mať počas zimných mesiacov žiadne vlhké podlahové podložky či koberčeky. Tento prípravok je tiež vhodný pre ochranu textilných (tzv. plátenných striech) automobilov a tým sa  teda redukuje potreba opakovanej  údržby materiálu.

Charakteristika

  • Dodatočná ochrana: áno (na báze kremičitanov)
  • Hydrofóbnosť: 9/10 (v porovnaní s ostatnými)
  • Výdrž: 6 mesiacov (priemerná hodnota)

Gyeon Q2 FabricCoat – povlak na textilný materiál  je funkčný povlak na báze kremičitanov, ktorý vytvára účinnú stredne silnú ochranu proti účinkom vody a znečisteniu na všetkých moderných materiáloch v automobiloch- v interiéri aj v exteriéri. Je založený na najnovšej nízko prchavej kremičitanovej technológii, ktorá vytvára tenký povlak dimetyl-siloxánových polymérov, ktoré rýchlo kondenzujú a vytvárajú vysoko flexibilný kremičitanový povlak, ktorý sa viaže na textilný povrch na báze molekulovej. Povrch, na ktorý sa aplikoval takýto povlak sa stáva vynikajúco hydrofóbnym a odpudzuje kvapaliny a nečistoty. Naviac, tento povlak tiež pôsobí proti účinkom UV slnečného žiarenia  a tým ochraňuje tieto povrchy pred vyblednutím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.