Soft99 Fabric Seat Spot Remover - odstraňovač škvŕn z čalúnenia, 20ml

Kód: 5694
€10,20 / ks €8,50 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Fabric Seat Spot Remover je veľmi účinný odstraňovač škvŕn a odolného znečistenia z textilného čalúnenia interiéru, textilných poťahov sedadiel a pod. Efektívne a rýchlo vyčistí rôzne škvrny, organického aj anorganického pôvodu. Špeciálny vysoko účinný roztok spolu s priloženým aplikátorom je perfektnou kombináciou na odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn.

Návod na použitie:

  1. Dôkladne namočte priložený penový aplikátor v čistej vode, následne vyžmýkajte
  2. Pretraste obsah nádoby a naneste 5 kvapiek prípravku na navlhčený aplikátor
  3. Priložte a pritlačte aplikátor na škvrnu alebo znečistené miesto, následne miernym opakovaným poklepaním aplikátora na znečistené miesto aplikujte prípravok
  4. Otočte aplikátor a čistou stranou opakujte poklepávanie po čistenom povrchu
  5. Po vyčistení vypláchnite a vyžmýkajte aplikátor a čistým aplikátorom odsajte prípadné zvyšky prípravku a nečistôt z vyčisteného miesta
  6. V prípade potreby postup opakujte

Dôležité upozornenie: Pred použitím prípravku vykonajte skúšku účinnosti na menej viditeľnom mieste!

Obsah balenia:

  • Fabric Seat Spot Remover 20 ml - 1 kus
  • Aplikátor - 1 kus

Dodatočné parametre

Kategória: Čalúnenie
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.