Aqua Car Cosmetics Wheel Coating - keramická ochrana diskov

Kód: 2572/15M 2572/30M Zvoľte variant
€17,99 / ks €33,99 / ks od €17,99 / ks €14,99 bez DPH €28,33 bez DPH od €14,99 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
3.11.2021 3.11.2021 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Čisté a upravené ráfiky sú snom každého vodiča. Od nepamäti je však známe, že na dosiahnutie takéhoto účinku je potrebné venovať so starostlivosti o ráfiky mnoho energie a úsilia. Existuje nejaké iné lepšie riešenie? Našťastie áno!

AQUA Wheel Coating je veľmi odolný, mimoriadne odolný a hydrofóbny povlak na ochranu hliníkových, chrómových, lakovaných a leštených ráfikov. Po jeho použití sa ráfiky nielen oveľa menej znečisťujú, ale na ich čistenie už nie sú potrebné ani silné alkalické alebo kyslé prostriedky.

Prípravok AQUA Wheel Coating bol vyvinutý takým spôsobom, že po aplikácii je povlak pre oči neviditeľný a zároveň dokonale chráni ráfiky automobilu. V závislosti od podmienok poskytuje jednorazová aplikácia prípravku ochranu povrchu až na 24 mesiacov, takže ide o mimoriadne efektívny produkt.

Vysoká hydrofóbnosť prípravku AQUA Wheel Coating zaisťuje, že povrchy ošetrené produktom účinne odrážajú častice vody a zabraňujú tvorbe škvŕn. Na druhej strane vďaka nižšej priľnavosti nečistôt (napr. posypovej soli, prachu alebo blata) je čistenie ráfikov oveľa jednoduchšie, vyžaduje menej úsilia a nemusí sa uskutočňovať tak často ako pred aplikáciou prípravku AQUA Wheel Coating..

Veľkou výhodou povlaku AQUA Wheel Coating je tiež ľahká aplikácia. Chránený povrch stačí dvakrát dôkladne očistiť a odmastiť, naniesť naň prípravok a po niekoľkých minútach očistený povrch vyleštiť suchou handričkou z mikrovlákna (podrobný návod k aplikácii AQUA Wheel Coating je priložený k výrobku).

AQUA Wheel Coating zabezpečuje:

  • menej špinavé ráfiky,
  • ľahšie čistenie,
  • vysokú hydrofóbnosť chránených povrchov,
  • úžasný výkon,
  • pôsobivú trvácnosť (až 2 roky!),
  • jednoduchú aplikáciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.