AutoGlanz Valet+ kyslý čistič diskov

Kód: 2075/100 2075/500 Zvoľte variant
€10,49 / ks €23,40 / ks od €10,49 / ks €8,74 bez DPH €19,50 bez DPH od €8,74 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AutoGlanz ACID Wheel cleaner – čistič diskov, s obsahom kyseliny, ktorý je okamžitým pomocníkom pri čistení diskov, ktoré sú veľmi znečistené

ACID  Wheel cleaner - čistič diskov je prípravok s obsahom kyseliny, ktorý má neuveriteľne rýchle účinky. Je určený na to, aby poskytoval okamžitú pomoc pre disky, ktoré sú zanesené hnedými nánosmi a zapečeným brzdovým prachom.  Používa sa v miestach, ktoré možno neboli nikdy predtým čistené.

Na rozdiel od iných prípravkov na čistenie diskov s obsahom kyseliny,  produkt AutoGlanz ACID  čistič diskov obsahuje " katalyzátor", ktorý redukuje chemickú reakciu, kedy je železo alebo iný kov vystavený účinkom vody. Tento katalyzátor nezanecháva dlhodobú ochranu, ale brzdové disky a povrchy sa budú iba znova veľmi ťažko meniť na hrdzavejúce.

ACID Wheel Cleaner -čistič diskov  sa dodáva v koncentrovanej forme a môže sa riediť až do pomeru 1:10.

Vyjadrenia našich zákazníkov

Produkt ACID  Wheel Cleaner -čistič kolies s obsahom kyseliny sa vyvinul a vznikol na podnet skúseností našich zákazníkov.

Pre našich zákazníkov je veľmi dôležité dosiahnutie efektívnych účinkov v súvislosti s čo najvyššou  výkonnosťou vozidiel.

Produkt ACID  Wheel Cleaner -čistič diskov je práve takýmto prípravkom - stačí ho jednoducho nastriekať,  zapracovať, opláchnuť - a potom pokračovať ďalej - čo je podstatné v akejkoľvek činnosti zameranej na starostlivosť o údržbu vozidiel. A my vám to  garantujeme!

Napriek tomu, že sa uvádza tento ACID čistič diskov ako mierny čistič  diskov s obsahom kyseliny, my vám môžeme potvrdiť, že je to najúčinnejší čistič s obsahom kyseliny, s akým sme sa doteraz stretli!

Najdôležitejšie výhody tohto čističa diskov sú také, že dokáže vyčistiť miesta, ktoré sú  veľmi znečistené a zanesené až zapečeným brzdovým prachom. V prípadoch použitia čističov diskov s pH neutrálnym dochádza k zmene farby alebo  pri použití  čističa kolies na zásaditej báze nedochádza k želateľným výsledkom vyčistenia kolies.

Čiže, ak máte zákazníkove auto, ktoré má kolesá vo veľmi zlom, poškodenom stave - potom ACID Wheel cleaner – čistič diskov bude váš nevyhnutný pomocník  za predpokladu, že ho budete uvážene a opatrne používať.

Pre aké druhy kolies?

Neodporúčame používať ACID  Wheel Cleaner - čistič diskov na disky, ktoré majú veľmi jemný a chúlostivý povrch.

Iste to viete, ale je dôležité, aby sme to aj teraz pripomenuli!

Tiež by sme odporúčali pripraviť si dopredu zriedenia ACID  Wheel Cleaner - čističa diskov v pomeroch 1:1, 1:3 a  možno aj v pomere 1:10.

Potom budete mať pripravené dopredu zriedené pomery, ktoré môžete veľmi rýchlo použiť pre dané podmienky znečistenia kolies auta.

Charakteristika:

Veľmi rýchly účinok -mimoriadne efektívna forma " kyseliny s miernym účinkom"

Veľmi ľahko odstraňuje zapečený brzdový prach

Obsahuje "katalyzátor", ktorý redukuje koróziu

Je v koncentrovanej forme - môže sa zriediť až do pomeru 1:10

 Návod na použitie:

  1. Pred použitím prípravok dobre pretrepte.
  2. Zrieďte podľa zvoleného zrieďovacieho pomeru.
  3. Disky predtým opláchnite, aby sa odstránilo čo najviac voľných nečistôt.
  4. Nastriekajte prípravok na určené miesto a nechajte ho pôsobiť na pár sekúnd.
  5. V prípade potreby ho rozotrite so štetcom.
  6. Opláchnite dôkladne s dostatočným množstvom vody, až pokým budete naisto vedieť, že bol úplne zmytý z povrchu.

Poznámka : Nemôže sa používať na jemných, chúlostivých povrchoch!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.