Gyeon Q2M Bug&Grime - odstraňovač hmyzu

Kód: 4536/400 4536/100 Zvoľte variant
Novinka
Značka: Gyeon
€9,49 / ks €17,39 / ks od €9,49 / ks €7,91 bez DPH €14,49 bez DPH od €7,91 bez DPH
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento čistiaci prípravok, založený na báze najmodernejších detergentov dokáže veľmi ľahko a úspešne vyčistiť povrch automobilu od nečistôt organického pôvodu a ostatného druhu cestného znečistenia. Vo väčšine prípadov stačí iba jedno aplikovanie pre dosiahnutie vynikajúcich pred-umývacích prípravných podmienok povrchu. Hoci zloženie tohto prípravku bolo vytvorené špecificky na používanie pre keramické povrchy, je potvrdené celosvetovým testovaním, že nijakým spôsobom nepoškodzuje sealanty alebo vosky, čo je jeho ďalšou prínosovou výhodou.

Charakteristika:

  • Čistiaca schopnosť: 8/10 ( v porovnaní s ostatnými)
  • Riedenie: nie je potrebné ( dodáva sa už v pripravenej forme )
  • Chemické zloženia: na báze detergentov
  • Maximálny čas pôsobenia: 3 minúty
  • Vhodnosť aplikovania na hrany, spojovacie prvky: nie
  • Hodnota pH: 12 ( zásadité )

Gyeon Q2M Bug&Grime - čistiaci prípravok je zložený z detergentov a organických rozpúšťadiel strednej sily účinnosti, ktorý má veľmi rýchlo účinnú čistiacu schopnosť pre odstránenie nepoddajného znečistenia, spôsobeného zvyškami hmyzu a cestného znečistenia. Je vysoko účinný a bezpečný pre používanie na všetkých lakovaných plochách, plastových, vinylových, gumených a kovových  povrchoch. Tento čistiaci prípravok sa po aplikovaní jednoducho opláchne a zanecháva povrch čistý a bez akýchkoľvek šmuhov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.