Aqua Car Cosmetics - 9H, keramická ochrana laku s vlastnosťou self-healing

Kód: 2566/15M 2566/30M 2566/100 Zvoľte variant
€44,99 / ks €89,99 / ks €220,99 / ks od €44,99 / ks €37,49 bez DPH €74,99 bez DPH €184,16 bez DPH od €37,49 bez DPH
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

AQUA Coating 9H je vysoko kvalitný keramický povlak, ktorý trvale chráni farbu pred škodlivými vplyvmi vonkajších faktorov. Je bariérou proti nečistotám, chemickým alebo organickým znečisťujúcim látkam, prachu, UV žiareniu a tiež zabraňuje poškriabaniu a zmene zafarbenia.

AQUA Coating 9H dodáva karosérii oslnivý, žiarivý lesk a viditeľne zvyšuje farebnú hĺbku. Povlak mierne lak stmavuje a tiež zvyšuje viditeľnosť zrna. Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam účinne bráni usadzovaniu nečistôt, takže následné umývanie automobilu bude jednoduchšie a môže prebiehať menej často.

Veľkou výhodou náteru je jeho jedinečná schopnosť samoregenerácie, vďaka ktorej jeho účinky trvajú oveľa dlhšie ako v prípade prípravkov konkurenčných spoločností. Na „obnovenie“ jeho účinnosti stačí ošetrenie teplou vodou alebo vzduchom.

Výdrž 2 až 3 roky, záleží od samotnej starostlivosti. 

Spôsob použitia:

 1. Na aplikátor suchej peny naneste asi 8 kvapiek prípravku AQUA Coating 9H. Takéto množstvo je dostatočné na to, aby sa ním pokryla asi polovica stredne veľkej karosérie, nanesená vrstva povlaku by mala byť hrubá a mokrá (aj je aplikátor už dobre nasiaknutý, znamená to, že na ďalšiu aplikáciu možno bude potrebných menej kvapiek).
 2. Krížovými pohybmi roztrite povlak na lak.
 3. Počkajte asi 1 minútu a odstráňte prebytočný produkt pomocou mikrovlákna (produkt rýchlo kryštalizuje, takže nečakajte príliš dlho). Druhým mikrovláknom povrch vyleštite, až kým nie je lesklý.
 4. Po nanesení náteru na všetky časti automobilu ich nechajte pôsobiť 24 hodín v priaznivých poveternostných podmienkach. Dbajte na to, aby teplota neklesla pod 10 stupňov.

Dôležité informácie:

 • Pamätajte, že nanášaný povlak veľmi rýchlo zasychá, preto by sa veľké plochy, napríklad predná maska, mali rozdeliť na dve časti. Pri nanášaní povlaku dbajte na dobré osvetlenie.
 • Po aplikácii chráňte povrch pred vlhkosťou 24 hodín. Povlak nesmie prvých 7 dní prísť do styku s nepriaznivými poveternostnými podmienkami.
 • Prípravok nikdy nepoužívajte na horúci alebo vlhký povrch.
 • Neaplikujte AQUA Coating 9H počas dažďa alebo na priamom slnečnom svetle.
 • Nenechajte teplotu klesnúť pod 10 stupňov. Použite špeciálny aplikátor AQUA, ktorý vám umožní správne nanášanie povlaku.
 • Počas aplikácie používajte vhodné osobné ochranné prostriedky. Auto chránené povlakom umývajte ručne najmenej každé dva týždne.

Poznámka ku dôležitým informácie!

 • Nečistoty sú najškodlivejším faktorom, pokiaľ ide o zničenie čerstvého, nedostatočne vytvrdeného povlaku! ktoré sa do nej dostanú. V dôsledku toho by mal zákazník dva týždne po aplikácii (to je počas obdobia, v ktorom dôjde k vytvrdeniu povlaku) venovať zvýšenú pozornosť tomu, aby nedošlo k nadmernému znečisteniu vozidla. A teraz najdôležitejšia vec: ak už také proces nastal, potom bude umývanie automobilu pH neutrálnym šampónom pre povlak oveľa menej škodlivé ako zanechanie škvŕn na ňom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 11.5.2021
Spokojnosť
5
A Avatar autora | 8.5.2021
Dlho sme zvažovali túto keramiku ale nakoniec sme sa na to dali a kupodivu self healing funguje. Lesk a hydrofóbne vlastnosti sú na 1*
5
I Avatar autora | 9.4.2021
Funguje
5
T Avatar autora | 7.4.2021
Dlho sme nad touto keramickou uvazovali a nakoniec sa to oplatilo, aplikacia jednoducha, ten self healing funguje viac nez super, dakujeme

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.