Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Aqua Car Cosmetics Graphene Coating - keramický nanopovlak na báze grafénu

Kód: 4320/15M 4320/30M 4320/100 Zvoľte variant
€59,49 / ks €105,49 / ks €273,99 / ks od €59,49 / ks €49,58 bez DPH €87,91 bez DPH €228,33 bez DPH od €49,58 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2024 27.6.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqua Car Cosmetics Graphene Coating je keramický nanopovlak na báze grafénu. Vďaka nezvyčajným vlastnostiam tohto materiálu (grafén je plochá štruktúra zložená z atómov uhlíka, ktoré sa spájajú do šesťuholníkov, a preto pripomínajú včelí plást), sa nám podarilo vytvoriť povlak, ktorý je nielen odolný a trvácny, ale aj pružný a hydrofóbny, čím dokonale chráni karosériu automobilu.

Sme prvou spoločnosťou v Európe, ktorá vyvinula ozajstný grafénový povlak. Grafén použitý v povlaku AQUA Graphene Coating sa efektívne spája s lakom automobilu. V porovnaní s bežnými keramickými povlakmi ponúka Graphene Coating niekoľkonásobne väčšiu odolnosť voči chemikáliám, UV žiareniu alebo vonkajším faktorom, ako sú kyslé dažde, usadeniny alebo organické zlúčeniny. Niet sa čomu čudovať – ide predsa o najsilnejší materiál, aký bol doteraz na našej planéte objavený.

Vďaka tomuto nanopovlaku sa keramické častice spájajú s lakom automobilu, ale vyniká v ňom práve grafén. Obrazne aj doslova sa dá povedať, že jeho molekuly tvoria hornú vrstvu takéhoto povlaku.

Použitie grafénu má ešte jednu významnú výhodu: výrazne zvyšuje hydrofóbnosť povlaku AQUA Graphene Coating. Za túto vlastnosť vďačíme nielen spomínanej štruktúre podobnej včeliemu plástu, ale aj chemickej špecifickosti tohto materiálu.

AQUA Graphene Coating je zárukou spoľahlivej ochrany laku a zvýšenej farebnej hĺbky laku automobilu. Prepracované zloženie povlaku s využitím inovatívnych technológií zaručuje veľmi jednoduchú aplikáciu. Povlak je po aplikácii veľmi klzký a lak má trojrozmernú hĺbku.

Výdrž: 4 roky

Návod na použitie:

  1. Na aplikátor so susede handričkou naneste asi 8 kvapiek povlaku AQUA Graphene Coating. Takéto množstvo je dostatočné na to, aby sa ním pokryla asi polovica stredne veľkého dielu karosérie, (ak je suede handrička už dobre nasiaknutá, znamená to, že na ďalšiu aplikáciu možno bude potrebných menej kvapiek). Prvky veľké ako kapota alebo strecha by mali byť rozdelené na niekoľko menších častí. Krížovými pohybmi (horizontálne a vertikálne) roztrite povlak na lak.
  2. Aplikované miesto ešte raz rozotrite aplikátorom bez akéhokoľvek pridania povlaku. aby ste zabezpečili, že povlak je dostatočne rozprestrený po celom obvode v dostatočnej vrstve.
  3. Počkajte 15-30 sekúnd a odstráňte prebytočný produkt pomocou mikrovlákna (produkt rýchlo kryštalizuje, takže nečakajte príliš dlho). Druhým mikrovláknom povrch vyleštite, až kým nie je lesklý bez šmúh. 
  4. Po nanesení povlaku na všetky časti automobilu ich nechajte pôsobiť 24 hodín v priaznivých poveternostných podmienkach. Dbajte na to, aby teplota neklesla pod 10 stupňov.

30ml fľaštička je veľmi efektívna a vystačí na pokrytie 3 stredne veľkých automobilov pri 1 vrstve.

Dodatočné informácie:


Po dokončení aplikácie povlaku na všetkých povrchoch sa odporúča ponechať automobil v priaznivých poveternostných podmienkach 24 hodín. Ak musí byť automobil po aplikácii ponechaný v nepriaznivých poveternostných podmienkach, aplikujte náš Aqua Car Cosmetics Ceramic booster.

Ďalšie dôležité informácie:

Pamätajte, že nanesený povlak pri teplote nad 20 stupňov rýchlejšie schne, takže veľké prvky, napríklad kapotu treba rozdeliť na niekoľko častí. Počas nanášania náteru dbajte na dobré osvetlenie.
Po dobu 24 hodín po aplikácii chráňte povrch pred vlhkosťou. Počas prvých 7 dní povlak nesmie prísť do styku s nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Prípravok nikdy nepoužívajte na horúci alebo vlhký povrch. Prípravok AQUA Graphene Coating neaplikujte počas dažďa ani pri priamom slnečnom svetle.
Nenechajte teplotu klesnúť pod 10 stupňov. Použite špeciálny aplikátor AQUA, ktorý vám umožní správne nanášanie povlaku. Počas aplikácie používajte vhodné osobné ochranné prostriedky. Automobil chránený povlakom umyte ručne najmenej každé dva týždne.

Pozor - dôležité informácie! 

Pre čerstvý, ešte nedostatočne vytvrdený lak sú najškodlivejším faktorom nečistoty (!), ktoré sa do neho dostanú. V dôsledku toho by mal zákazník dva týždne po aplikácii (t.j. po dobu, v ktorej dôjde k vytvrdeniu povlaku) venovať zvýšenú pozornosť tomu, aby nedošlo k nadmernému znečisteniu automobilu. A teraz najdôležitejšia vec: ak už k takémuto znečisteniu laku došlo, potom umytie povrchu pH neutrálnym prípravkom bude pre povlak oveľa menej škodlivé, ako keby ste na ňom zanechali dané nečistoty.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LB Avatar autora | 12.10.2022
Parada, keby sa dalo dam aj 6 hviezdiciek, jednoducha aplikacia, neskutocny odvod vody, radost umyvat tie auta po aplikacii
5
Avatar autora | 27.9.2022
Brutálna hydrofobita, lesk, hladkosť.
5
P Avatar autora | 6.8.2022
Aplikácia lepšia ako pri iných od aqua.o hydrofobnosti ani nehovorím.aplikovane na jednom aute o ktore sa pravidelne starám tak zatiaľ po polroku nevidno rozdiel v hydrofobnosti.stopy po vtáčím truse prejdene teplovzdusnou pištoľou krásne zmizli a to bola čierna farba
5
JH Avatar autora | 28.7.2022
Aplikace dobrá a povrch je brutálně hladký.
5
EB Avatar autora | 17.5.2022
3x som dávala keramiku, no táto mi prišla najlepšia. Dobre sa nanáša, odporúčam dokúpiť Aqua Car Suede handričky, s ktorými sa nanášala ešte jednoduchšie ako s pribalenými pri keramike. Určite odporúčam
5
P Avatar autora | 28.12.2021
Aplikácia lepšia ako u nami obľúbenej keramiky 9H od Aqua v našom štúdiu, lesk mi príde lepší, hydro taktiež a hlavne výdrž čo zákazníci ocenia. Sme radi, že môžeme spolupracovať s Andyhoauto a značkou Aqua Car Cosmetics. Díky Andy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.