Ewocar PRO60 - keramický povlak s výdržou až 60 mesiacov

Kód: 4805
Novinka
Značka: Ewocar
€9 999 / ks €8 332,50 bez DPH
Certifikácia - produkt nie je voľne predajný.
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

CoatPro60 je profesionálny keramický povlak od spoločnosti Ewocar vyvinutý výhradne pre certifikované použitie. Povlak vyniká ľahkou aplikovateľnosťou, má krátku dobu vytvrdzovania a je neuveriteľne odolný. Povlak je v zásade položený v 1 vrstve. S 2 vrstvami však môžete dosiahnuť väčšiu odolnosť proti mechanickému oderu, vytvára hladší povrch a ponúka väčší hydrofóbny účinok. Rovnako je možné povrchovú vrstvu doplniť Boostom pre čo najlepší možný hydrofóbny účinok. Poskytuje príležitosť ponúknuť zákazníkovi niekoľko rôznych riešení s rovnakým povlakom. Trvanlivosť povlaku je až 5 rokov - ktorú je možné dosiahnuť správnou následnou údržbou, pri ktorej sa od inštalatéra očakáva, že zákazníka poučí.

Jednoduchá aplikácia

Povlak CoatPRO 60 je ideálny skok pre Vás, ktorí profesionálne poskytujete starostlivosť o automobily a chcete ponúknuť svojim zákazníkom certifikovaný povlak. Prípadne pre Vás, ktorí máte jedného alebo viacerých zamestnancov, ktorí nemusia mať až tak úplné skúsenosti s nanášaním keramických povlakov - ale požaduje sa niečo, čo môžu ľahko aplikovať a splniť očakávania zákazníka. Dôvod spočíva v mimoriadne ľahkej a jednoduchej aplikácii, ktorá je ľahšia ako v prípade iného keramického povlaku alebo vosku.

O jednoduchosti aplikácie CoatPro60 vypovedá aj fakt, že nanášanie jednej vrstvy na auto bežných rozmerov neprekročí takmer 30minút. Nanesená vrstva je hrubá a vizuálne ľahko rozpoznateľná. Už po krátkej chvíli povlak žačína pracovať a sfarbovať sa dúhovými farbami. Rozleštenie je možné už za 4-6 minút pri izbovej teplote (20 stupňov celzia). K úplnému vytvrdnutiu dochádza v rozmedzí 12- 14 hodín od aplikácie. Povlak po tejto dobe je už úplne vytvrdnutý a auto môže byť odovzdané zákazníkovi.

CoatPro 60 má v jednej vrstve trvanlivosť až 5 rokov a pekný vodoodpudivý efekt, vďaka ktorému je lak pomocou niekoľkých jednoduchých prípravkov neuveriteľne ľahký na údržbu. Ak si to zákazník želá, máte možnosť ponúknuť extra vrstvu ochrany, ktorá zvýši trvanlivosť a lesk. Ale povrch bude tiež hladší - čo minimalizuje riziko vzniku vodných kameňov, pretože voda z laku ľahšie odtečie. CoatPro60 môže byť tiež ponúkaný s vrchným náterom v Boost +, ktorý poskytne dokonalý hladký a vodoodpudivý povrch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Ewocar – výrobca detailingových produktov. Našim klientom ponúkame detailné produkty a profesionálnu podporu. Náš sortiment – ​​leštiace pady, leštiace pasty, povlaky, čistiace a sušiace utierky z mikrovlákna. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom produkty najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny. 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.