AutoGlanz Leather Cleanse - prípravok na čistenie pravej kože, vinylovej kože a materiálu alcantara

Kód: 3451/500
Novinka
Značka: AutoGlanz
€9,95 / ks €8,29 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
29.9.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Leather Cleanse - je účinný prípravok na čistenie povrchov z pravej kože, umelej kože (nappa), vynilovej "kože" ako aj textilných povrchov typu alcantara (zmes polyesteru, polyuretánu). Tento prípravok je šetrný, má mierny charakter a neobsahuje žiadne vône - poskytuje jednoducho svoju pravú prirodzenú čistiacu schopnosť. Môže sa použiť vo forme nasprejovania na povrch, rozotretia po povrchu ale aj nanesenia na mikrovláknovú utierku.

Moderný prípravok na čistenie kože

Mnohí výrobcovia automobilov v dnešnej dobe vyrábajú kožené druhy sedadiel, ktoré sú  zhotovené z tzv. "vegánskej kože."  Inými slovami možno povedať, že sa jedná o dlhotrvajúci odolný polyuretánový (PU) materiál, ktorý nahrádza pravú kožu zo zvierat.

Povrchy týchto materiálov (ako aj pravá koža) postupom času a používaním získavajú mastný vzhľad a menia svoju farbu. Naviac ešte, ak sa nečistia a nepoužívajú ochranné sealanty, nakoniec stratia svoju flexibilitu (mäkkosť) a môže dôjsť k ich popraskaniu. 

Prípravok na čistenie kože - Leather Cleanse bol vyvinutý tak, aby sa mohol využívať na tieto nové druhy povrchov. Tento prípravok je schopný dôkladne preniknúť až do najmenších pórov týchto  materiálov a veľmi ľahko dokáže odstrániť nečistoty a zašpinenia povrchov bez toho, aby ich poškodil a po očistení je povrch pripravený pre vykonanie bežnej starostlivosti alebo aplikovanie ochranného sealantu, čím sa oddiali proces postupného znehodnotenia materiálu.

Povrch z kože a ostatných druhov materiálov

Ak máte vaše interiérové vybavenie z kože (čiže hlavné časti sedadla sú z kože a ostatné časti- ako upevňovacie časti na sedadle, opierky, sú zhotovené napr. z materiálu alcantara - môžete využiť  tento prostriedok na čistenie nielen na kožu ,ale tiež aj na materiál alcantara.  Čiže, nemusíte hľadať nejaký iný špeciálny prípravok na čistenie pevných plastových materiálov v oblasti dvier, iný prostriedok na čistenie kože a potom iný druh na čistenie materiálu alcantara. Všetky tieto rôzne druhy povrchov vám vyčistí tento jeden prostriedok na čistenie kože - Leather Cleanse.

Charakteristiky :

  • Vyčistí všetky druhy kožených povrchov
  • Môže sa používať aj na povrch alcantara (zmes polyesteru a polyuretánu)
  • Má mierny charakter, ale je vysoko účinný s nízkym rizikom postriekania
  • Neobsahuje žiadne pridané vône

Návod na použitie:

Pre znečistené povrchy:

  1. Aplikujte dostatočné množstvo produktu na povrch a nechajte ho chvíľu pôsobiť.
  2. Rozotrite prípravok po povrchu so štetcom alebo kefkou.
  3. Odstráňte akékoľvek nadbytočné množstvo prípravku a nečistoty s čistou mikrovláknovou utierkou.

Čistenie pri pravidelnej starostlivosti : Nastriekajte prípravok jeden raz na mikrovláknovú utierku a pretrite povrch. Potom znova pretrite povrch s čistou mikrovláknovou utierkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.